گروه: اخبار استان خبر: 107758 / تاریخ انتشار : 1397/2/27 ساعت : 14:27
قیمت کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان اعلام شد؛

اقلام مورد نیاز شهروندان در ماه مبارک رمضان تامین شده است/متخلفین به تعزیرات حکومتی و محاکم قضایی معرفی می شوند

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، هیچ گونه کمبودی در بازار یاسوج وجود ندارد و افرادی که در زمینه احتکار و تقلب درعرضه کالا مرتکب تخلف شوند علاوه بر تعزیرات حکومتی به دادگاه نیز معرفی می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با بویرخبر گفت: قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان امسال به نرخ هر کیلو 11هزار و500تومان در شهر یاسوج اعلام شده و فروش غیر از این قیمت تخلف محسوب می شود.

 

داریوش دیودیده عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، هیچ گونه کمبودی در بازار یاسوج وجود ندارد و اقلام مورد نیاز شهروندان در ماه مبارک رمضان تامین شده است.

 

دیودیده با بیان اینکه از لحاظ تامین مرغ و گوشت مورد نیاز شهروندان مشکلی وجود ندارد گفت: قیمت هر کیلو مرغ منجمد در بازار 6هزار و 500تومان و هر کیلو گوشت قرمز 23 هزار تومان اعلام شده است.

 

وی افزود: دو نوع برنج به بازار تزریق شده است که یکی از آنها تحت عنوانPR11 با قیمت هر کیلو2هزار و 600تومان و برنج تایلندی با قیمت هر کیلو 3هزار و 900تومان است.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اضافه کرد: هر کیلو شکر در بازار یاسوج با قیمت 2هزار و950 تومان عرضه می شود.

 

دیودیده با تاکید بر برخورد جدی با کم فروشان و گران فروشان گفت: افرادی که در زمینه احتکار و تقلب درعرضه کالا مرتکب تخلف شوند علاوه بر تعزیرات حکومتی به دادگاه نیز معرفی می شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.