گروه: اخبار استان خبر: 107751 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 ساعت : 23:08
صبح زاگرس افشاگری می کند:

اسنادی که نشان میدهد بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از زلزله زدگان هزینه دریافت کرده است!/دستور رییس جمهور و استاندار بر زمین ماند+مستندات

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برپایی چادرهای امدادی و ارائه خدمات درمانی از اصلی ترین وظایف ستاد بحران استان، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر ارگان های مربوطه بوده و پذیرش، ارائه خدمات سرپایی و بستری توسط تمامی مراکز درمانی استان برای مصدومین زلزله، کاملا رایگان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نزدیک به 13 روز از وقوع زمین لرزه بزرگ 5.2 ریشتری شهر سیسخت می گذرد. در این زمین لرزه بخشهایی از شهرهای یاسوج و سیسخت دچار آسیب شدند و مصدومان زیادی از این حادثه در بیمارستانهای مرکز استان و شهر سیسخت بستری شدند.

 

در حالیکه در همان اوایل وقوع این زمین لره رییس جمهور دستور رسیدگی ویژه به مصدومین را صادر کردند و هم استاندار شخصا در بیمارستانها استان حضور پیدا کرد و برخی دستورات را از نزدیک صادر کرد. که عین صحبت منتشر شده از استاندار استان در گفت و گو با رسانه ها درزیر آمده است:

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برپایی چادرهای امدادی و ارائه خدمات درمانی از اصلی ترین وظایف ستاد بحران استان، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر ارگان های مربوطه بوده و پذیرش، ارائه خدمات سرپایی و بستری توسط تمامی مراکز درمانی استان برای مصدومین زلزله، کاملا رایگان است.

 

در زیر تصویری از نامه منشر شده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این خصوص آمده است:

 

 

اما در زیر اسناد یکی از آسیب دیدگان زلزله بزرگ یاسوج آمده است که یکی از شهروندخبرنگاران این پایگاه خبری آن را ارسال کرده است و سایر مستندات نیز در دسترس است.

 

- تصویری از گزارش تیم گشتی کلانتری 12 گلستان یاسوج که بلافاصله در محل حاضر و سقوط فرد آسیب دیده از کوه بر اثر زلزله را ارایه داده است و به برخی آسیب دیدگی آن اشاره داشته است:

 

 

 

- تصویری از مبلغ پرداختی بیش از یک میلیون یکی از حادثه دیدگاه زلزله یاسوج که به حساب بیمارستان شهید بهشتی یاسوج واریز شده است:

 

 

این موضوع در حالیست که این پایگاه خبری در وهله اول موضوع را از مسئولین مربوطه پیگیری کرد و مسئولین مربوطه قول پیگیری و حل موضوع را داند، پس از آن در خبری که در همین پایگاه خبری منتشر شد-اینجا را بخوانید- نسبت به این موضوع هشدار لازم داده شد. امیدواریم پس از انتشار این خبر در سایر خبرگزاری ها، شخص رییس جمهور با دستوری قاطع در این خصوص مردم استان را به توجه عملی خود امیدوار کنند و با مقصرین نیز طبق قانون برخورد شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.