گروه: اخبار استان خبر: 107749 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 ساعت : 21:32

تفاوت کارکرد شهردار تبریز با یکی از مسئولین شهرستان بویراحمد/آن یکی از بهر انتخابات آسفالت می ریخت، این یکی از ترس بیت المال آسفالت نریخت!

داستان از این قرار بود که یکی از کارشناسان فنی در نشستی با حضور فرماندار وقت بویراحمد(معاون سیاسی فعلی) از واژه آسفالت انتخاباتی بهره می کیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چهارفصل، یکی از موضوعاتی که امروز در فضای مجازی کشور چرخش زیادی داشت صحبتهای شهردار تبریز در مقوله آسفالت معابر این شهر بود.

 

موضوعی که مشابه آن در زمان انتخابات نمایندگان مجلس در دور قبلی در شهرستانهای بویراحمد و دنا سر و صدای زیادی پیدا کرد و کار بجایی رسید که از رسانه های کشوری هم سر در آورد.

 

 

داستان از این قرار بود که یکی از کارشناسان فنی حاضر در یکی از جلسات فرمانداری بویراحمد با حضور فرماندار وقت بویراحمد(معاون فعلی سیاسی استاندار) به صراحت از واژه آسفالت بی کیفیت و انتخاباتی نام می برد که مشروحش در زیر آمده است:

 

یکی از پروژه‌های مورد بررسی که با حضور فرماندار وقت بویراحمد صورت گرفت، آسفالت روستای جلیل بود که این آسفالت به گفته فرهادی کار‌شناس فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد، بی‌کیفیت و از دانه بندی و تراکم مناسب برخوردار نبود.

 

فرهادی با انتقاد شدید از پیمانکار و مسئولان این پروژه گفت: این آسفالت را می‌توان، آسفالت انتخاباتی نامید چرا که از کیفیت لازم برخوردار نیست و همچنین اصول و قوانین مربوطه نیز رعایت نشده است.

وی افزود: این آسفالت قبل از انتخابات انجام گرفته و گویا صرفاً برای رفع تکلیف بوده است.

محمد کاظم نظری که از این سخن کار‌شناس فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد عصبانی و نگران شد، اظهار کرد: گفتن بیان «آسفالت انتخاباتی» شایسته این جلسه نیست.

نظری ادامه داد: شخص استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای انجام آسفالت جاده روستای جلیل نیز فشار آورد و ربطی به انتخابات نیز ندارد، این ادبیات در شأن جلسه نیست.

 

حال این موضوع را با صحبتهای امروز شهردار تبریز در نشست خبری اش مقایسه کنید:

 

گزیده ای از صحبتهای شهردار تبریز در نشست خبری اش:

🔸بارش باران اجازه آسفالت‌ریزی را به شهرداری نمی‌داد اما با اتمام بارش‌ها به زودی تمامی مسیرهای اصلی و فرعی آسفالت خواهد شد
🔹بعد از آسفالت‌ریزی به شهروندانی که در شهر چاله‌ای پیدا کنند معاون خدمات منطقه از جیب خود جایزه خواهد داد
🔸آسفالتی که در هوای بارانی بر روی زمین ریخته شود، یعنی هیچ!
 
 
این موضوع اگرچه جای بحث و کنکاش زیادی دارد اما شاید درس آموزی برای مدیران ماباشد که کوتاه گذر امروز را فدای فردایمان نکنیم.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.