گروه: اخبار استان خبر: 107744 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 ساعت : 18:57

برگزاری همایش فرهنگی آموزشی فرزندان خانواده استانداری در یاسوج+تصاویر

همایش فرهنگی آموزشی فرزندان خانواده استانداری در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:  از اساسی ترین دغدغه های امروز با توجه به روند افزایشی آسیب های اجتماعی چه از حیث تنوع در آسیب  و چه از حیث میزان تمرکز بر مسایل فرهنگی ترویج ارزش های فرهنگی و اجتماعی است.

آذر صفایی نیا عنوان کرد: کودکان به عنوان آینده اجتماع باید در اولویت برنامه های اجتماعی و فرهنگی باشند این حق اولیه کودکان است که در بستری با نشاط و پر از آرامش بزرگ شوند.

وی بیان کرد: در خانواده هایی که مادران شاغل هستند به دلیل همین مشغله های کاری مخصوصا وقتی در دو نوبت کاری مشغول باشند فرصتی برای انتقال ارزش های فرهنگی و و تکرار و تجربه این ارزش ها وجود ندارد و با توجه به همین ضرورت در شورای فرهنگی طرح برنامه فرهنگی برای کودکان شاغلین استانداری را مطرح کردیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  استانداری را برای این کار انتخاب کردیم که کودکان با فضای کار والدین خود اشنا شوند و با همدیگر به عنوان عضوی از یک خانواده اشنا شوند نهایت با قرار گرفتن این کودکان در کنار هم فرصتی هر چند کوتاه برای تجربه یک تعامل اجتماعی را پیدا کنند که با شیوه اصولی آن آشنا می شوند و و روحیه کار گروهی را تقویت می کنند.

وی افزود: با توجه به فضای پر استرس و و نگرانی که روزهای گذشته به سبب وقوع زلزله های اخیر در شهرستان داشتیم و فرزندانمان نیز کم و بیش استرس را تجربه کردند ضرورت برگزاری این برنامه برای ایجاد نشاط و سرگرمی در بین کودکان بیش از هر وقت دیگری احساس می شد.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.