گروه: اخبار استان خبر: 107725 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 ساعت : 21:56

یک گمانه زنی اساسی در مورد شهردار یاسوج از دید مردم/یکی از اعضای شورای شهر یاسوج:باید شهرداری قوی که استقلال وتعهد بیشتری داشت، انتخاب میشد!

پس از انتخاب نستهن مقدم بعنوان شهردار یاسوج گمانه زنی های زیادی در خصوص وی وجود داشت و بسیاری می گفتند که بعلت وابستگی انتخابش با یکی از اعضای شورای شهر شاید نتواند موفق شود و امور را درست عهده دار شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روزهای زیادی قبل و بعد از انتخاب شهردار یاسوج بحث اول محافل دور هم نشینی مردم شهر یاسوج درباره انتخاب شهردار یاسوج و چگونگی فعالیت شهردار جدید بود.

 

بسیاری از مردم در همان ابتدا تاکید زیادی بروی تخصص و تجربه کافی شهردار یاسوج داشتند و از میان گزینه های مطرح شده، افرادی را حمایت می کردند که مجموعه از تعهدات کاری و تجارب فنی را داشته باشند.

 

پس از انتخاب نستهن مقدم بعنوان شهردار یاسوج گمانه زنی های زیادی در خصوص وی وجود داشت و بسیاری می گفتند که بعلت وابستگی انتخابش با یکی از اعضای شورای شهر شاید نتواند موفق شود و امور را درست عهده دار شود.

 

یکی از ویژگی های خاص جاوید، شهردار سابق شهر یاسوج استقلال وی در امور تصمیم گیری داخلی شهرداری یاسوج از شورای شهر بود، این استقلال بمعنای عدم مشورت تلقی نمیشد. اگرچه در بعضی امورات شهری انتقادات زیادی متوحه جاوید بود، ولی بهرحال این نکته مهم نیز نمی بایست مغفول بماند.

 

استقلال کاری شهردار یاسوج باعث توسعه شهری یاسوج می شود و همواره آن را از حاشیه های بعدی دور می کند، موضوعاتی که بعد گریبان گیر مقدم شد. در قضیه انتخاب مدیران شهرداری یاسوج همهمه بسیاری شهر یاسوج را فرا گرفت و اینطور پنداشته شد که هر کدام از اعضای شورای شهر یاسوج سهم خواهی مدیریتی شان را انجام دادند و معاونین مورد نظرشان را به شهردار یاسوج قبولاندند.

موضوعی که مورد توجه و نقد رسانه ها قرار گرفت ولی تا به امروز رد یا تایید نگشته است.

 

این موضوع تا جایی پیش می رود که محمد رحیم دهراب پور در گفت و گو با رسانه ها در خصوص نحوه انتخاب شهردار یاسوج می گوید:

 

برای شخص شهردار گزینه‌های قوی‌تر و کارآمدتر وجود داشت که حداقل ۱۰ و ۱۵ نفر گزینه بسیار قوی با سلایق مختلف وجود داشت.

باید تلاش می‌شد که شهرداری قوی که استقلال وتعهد بیشتری داشت، انتخاب می‌شد.

انتخاب شهردار مستقل و قوی باعث می‌شد که کسی در کارش دخالت نمی‌کرد و شورا هم خیالش راحت بود.

 

 

 

راهی که نستهن مقدم در پیش دارد، می تواند عنوان موفقی از شهردار بودن را داشته باشد یا همیشه وی را بعنوان یک شهردار با شرایط خاص معرفی کند. بنابراین صبح زاگرس پیشنهاد می کند که شهردار محترم شهر یاسوج طومار این حواشی را در هم بپیچد و برای یکبار این نگرش را از خود دور کند.

 

انتهغی پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.