گروه: اخبار استان خبر: 107723 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 ساعت : 21:11
در آستانه ماه مبارک رمضان صورت گرفت:

برگزاری آیین غبارروبی در بیش از42 مسجد شهرستان لنده به همت بسیج سازندگی+تصاویر

در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمان با غبارروبی دلها مردم ولایت مدار شهرستان لنده به همراه جمعی از بسیجیان خواهر و برادر 42مسجد این شهرستان را جهت استقبال از ماه مبارک رمضان غبارروبی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، ماه رمضان فرصتی برای انس با تنها معبودی است این  ماه را  به عنوان یکی از بهترین ماه های سال برای بخشش و مغفرت مومنین روزه دار خود قرار داده است و امروز نیز مومنین و جمعی از بسیجیان شهرستان لنده در قالب اردوی یک روزه بسیج سازندگی اقدام به غبارروبی و عطر افشانی بیش از 42 مسجد شهرستان لنده کردند.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی ناب برای برقرای ارتباط بیشتر با معبود خویش است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از 12مسجد در شهر و 30مسجد در روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون میزبان روزه داران شهرالله خواهند بود.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان مساجد شهرستان لنده میزبا مبلغین مذهبی و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی ، احکام، کرسی های تلاوت و محفل انس با قرآن خواهند بود.

وی تاکیدکرد: امیدواریم در این ماه عزیز همه مردم در کنار مبلغین مذهبی بتوانند از فیضوات این ماه استفاده کنند.

انتهای پیام

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.