گروه: اخبار استان خبر: 107720 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 ساعت : 17:34
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده خبر داد:

اعزام بیمار65 ساله لنده ای توسط اورژانس هوایی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج+تصاویر

صبح امروز،پیرمرد 65ساله لنده ای که با سلاح شکاری ساچمه ای خود را هدف قرار داده بود به وسیله بالگرد اورژانس هوایی115 یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اعزام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگارخبرلنده  گفت: امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 97راس ساعت 8صبح تماس تلفنی با مرکز 115لنده در خصوص یک مورد بیمار بدحال گزارش شد که بلافاصله تیم اورژانس 115به شهرک فجر لنده اعزام شدند.

وی افزود: مورد گزارش شده یک فرد حدود 65ساله بود که به وسیله تفنگ ساچمه ای خود را مورد هدف قرار داده که از ناحیه شکم بیرون زدگی احشام کامل شکم گزارش شد که بلافاصله به مرکز بستر درمانی جامع سلامت شهرلنده منتقل و اقدامات اولیه درمانی روی بیمار انجام شد که به علت شدت جراحات امکان انتقال به وسیله آمبولانس میسر نبود و فوراً با هماهنگی های لازم با اورژانس هوایی یاسوج بالگرد با یک سوچی پرواز در محل استادیوم ورزشی مستقر شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: پس از اعزام آمبولانس به استادیوم ورزشی بیمار به مرکز استان به وسیله بالگرد اورژانس منتقل شد.

وی تاکیدکرد: بر اساس شواهد و قرائین این بیمار دارای سابقه بیماری اعصاب و روان بوده که صبح امروز اقدام به خودزنی با اسلحه شکاری کرده است.

خانی اظهارکرد: این دومین پرواز بالگرد اورژانش هوایی 115یاسوج به شهرستان لنده در یک هفته گذشته است.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.