گروه: اخبار استان خبر: 107658 / تاریخ انتشار : 1397/2/23 ساعت : 06:42
همزمان با وقوع زلزله ۴ ریشتری صبح امروز:

آیا ادارات و دانشگاه های استان تعطیل هستند؟/ستاد بحران استان در صدور اطلاعیه تسریع کند

اگرچه مردم این دو شهرستان انتظار دارند ادارات این دو شهرستان با تاخیر شروع به کار کنند و مدارس سایر مقاطع تحصیلی نیز به شکلی فعالیت شان مدیریت شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، تا کنون ستاد بحران استان در خصوص تعطیلی دانشگاه ها یا تاخیر در شروع به کار ادارات استان اطلاعیه ای صادر نکرده است.

 

با توجه به تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستانهای بویراحمد و دنا و اینکه از صبح امروز با وقوع زمین لرزه ۴ ریشتری مردم شهر یاسوج دوباره به سمت خیابانها و پارک ها پناه برده اند، انتظار می رود هرچه سریعتر ستاد بحران استان با صدور اطلاعیه ای تکلیف مردم را مشخص کند.

 

اگرچه مردم این دو شهرستان انتظار دارند ادارات این دو شهرستان با تاخیر شروع به کار کنند و مدارس سایر مقاطع تعطیلی نیز به شکلی فعالیت شان مدیریت شود.

 

این موضوع بیشتر فضای فکری دانش آموزانی که این روزها امتحان دارند را درگیر کرده است و لزوم حضور والدین در کنار آنها بیش از پیش احساس می شود.

 

اطلاعیه های تکمیلی منتشر می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سثق
1397/2/23 - 13:29
بي تدبير در استان ما داره موج ميزنه چه طور توقع داريد وقتي فرزند با ترس تو خونه هستن پدر مادر برن سر كار . حتما بايد يه عده زير اوار دفن بشن كه مسئولين به خودشون بيان
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.