گروه: اخبار استان خبر: 107604 / تاریخ انتشار : 1397/2/20 ساعت : 15:42
به مناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت:

دیدار رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر لنده باخانواده سردار شهیدجانمحمد کریمی+تصاویر

رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر با حضور در منزل سردار شهید جانمحمد کریمی ضمن تجدید میثاق با این سردار عاشورایی با خانواده وی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، پیش از ظهر امروز، به مناسبت هفته جمعیت هلال احمر، رئیس و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان لنده به منظور تجدید میثاق با آرمان های شهدا به خصوص سردار شهید جانمحمد کریمی حماسه ساز پد خندق با خانواده این شهید دیدار و گفت وگو کردند.

 

 

سید علی توحیدی در این دیدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به خصوص شهدای امداد گر گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا باید به یک وظیفه عمومی تبدیل شود چرا که همه ما مدیون خون سرخ شهیدان هستیم.

وی افزود: امنیت و آرامشی که امروز در جامعه داریم بدون شک مدیون فداکاریها و جانفشانی های همین شهیدان است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد: سردار شهید جانمحمد کریمی یکی از حماسه سازان بی بدیل در طول هشت سال دفاع مقدس بود که هنوز که هنوز است رشادت ها و فداکارهای این سردار عاشورایی بر سر زبان رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس است.

وی تاکیدکرد: مهمترین وظیفه مجموعه جمعیت هلال احمر تجدید میثاق با شهدا و حضور و عرض ادب و احترام به ساحت مقدس مادران و پدران شهدا است.

 

 

در ادامه نیز مشهدی نوریجان صالحی مادر سردار شهید جانمحمد کریمی باقدردانی از جمعیت هلال احمر در بحران های اخیر کشور به خصوص زلزله کرمانشاه گفت: حضور پرشور جمعیت هلال احمر، سپاه و بسیج و ارتش در زلزله کرمانشاه باعث تسکین درد مردم این استان شده است.

وی خطاب به مسئولا جمعیت هلال احمر گفت: بدون شک کارهای خوب شما در همین زلزله چند روز گذشته مرکز استان و برپایی چادرهای اسکان باعث رضایت مندی مردم شده است و امیدواریم این راه را که رضایت خلق خدا است را با قوت ادامه دهید.

در پایان نیز هدیه ای از طرف جمعیت هلال احمر شهرستان لنده به مادر شهید تقدیم و اعضای فعال و رئیس جمعیت هلال احمر به همراه برادر شهید عکس یادگاری انداختند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.