گروه: اخبار استان خبر: 107599 / تاریخ انتشار : 1397/2/20 ساعت : 10:39
مسئول واحد نظام مهندسی اداره کل راه و شهرسازی استان:

آزمون نظام مهندسی با تصمیم مدیریت بحران لغو شد/وزارت راه و سازمان سنجش زمان آزمون بعدی را مشخص می کنند

بداخشان:نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد اما وزارت راه و شهرسازی قول داده است که هر چه زودتر آزمون را برگزار کند و برای این موضوع سازمان سنجش و وزارت راه و شهرسازی باید هماهنگی لازم را انجام دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آزمون نظام مهندسی که قرار بود روز جمعه در دانشگاه یاسوج برگزار شود، با تصمیم اداره کل راه و شهرسازی و ستاد بحران کهگیلویه و بویراحمد لغو شد و داوطلبان این آزمون که چند ماه تلاش خود را بی نتیجه می بینند و حداقل چندماه عقب می افتند.

در متن اطلاعیه لغو آزمون آمده است:

“اطلاعیه مهم:
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم آزمون ورود به حرفه مهندسان استان کهگیلویه و بویراحمد می رساند که براساس اعلام اداره کل مدیریت بحران و اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور جلوگیری از خطرات ناشی از زلزله احتمالی در آن منطقه ، برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه ۹۷ منحصراً درحوزه امتحانی استان کهگیلویه و بویر احمد(دانشگاه یاسوج) ملغی اعلام گردیده است. ضمنا” این موضوع از طریق شبکه استانی صدا و سیما نیز اطلاع رسانی گردیده است.
ستاد آزمون ورود به حرفه مهندسان”

مسئول واحد نظام مهندسی اداراه کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس درباره دلایل لغو این آزمون گفت:مدیرکل راه و شهرسازی استان طی درخواستی که از معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد داشت ، آزمون نظام مهندسی با توجه به شرایط استان و امکان وقوع زلزله، لغو شد.

گفتنی است آزمون نظام مهندسی هر 6 ماه یکبار و به صورت کشوری برگزار می شود.

بداخشان درباره این مساله و مشخص شدن وضعیت داوطلبان نیز گفت:نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد اما وزارت راه و شهرسازی قول داده است که هر چه زودتر آن را برگزار کند اما این امکان نیز وجود دارد که همان 6 ماه بعد برگزار شود.

وی افزود: این مساله را نیز می دانیم که داوطلبان زحمت زیادی کشیده اند تا خود را برای این آزمون آماده کنند اما این چیزی است که مدیریت بحران استان تصمیم گرفته است و ما فقط مجری بوده ایم.

مسئول واحد نظام مهندسی اداراه کل راه و شهرسازی استان در پایان گفت:برای مشخص شدن زمان این آزمون سازمان سنجش و وزارت راه و شهرسازی باید هماهنگی لازم را انجام دهند و زمان آن را مشخص کنند .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 9 نظر
نادر
1397/2/21 - 12:06
به نظرشمادوستان خواننده مطلب آیابااین استدلال نیازنبودکه درتمامی حوزه های امتحانی کشور,آزمون ملغی میشد!چراکه امکان وقوع رلزله دراکثرپهنه های کشوروجود دارد
rateup 4
 ratedown 0
مسلم
1397/2/22 - 18:59
مسخره است.چطور میشد جشن روز مهندس برگزار کنند
rateup 0
 ratedown 0
مسلم
1397/2/22 - 18:59
مسخره است.چطور میشد جشن روز مهندس برگزار کنند
rateup 0
 ratedown 0
مسلم
1397/2/22 - 19:02
مسخره است.چطور میشد جشن روز مهندس برگزار کنند
rateup 0
 ratedown 0
اسماعیل
1397/2/21 - 19:41
تصمیم جالبی بوده است!البته بااین تصمیم داوطلبهای بیچاره بایددوباره وقت بگذارندواگرشانس بیاورندومباحث مقررات ملی نغییرنکندمجدد مباحث مقررات ملی را بااسترس بخوانند.هرچندبعیداست که سازمان سنجش با توجه به نزدیکی ماه رمضان واعلام اولیه نتایج درمردادماه لطفی درحق این داوطلبان بخت برگشته بکند.عجب ستاد بحرانی!!!!
rateup 4
 ratedown 0
مسلم
1397/2/22 - 19:02
هیچ گونه امتحان مجددی در کار نیست.چون تصمیم سرخودی بوده و هنوز هم وزارت در جریان نیست
rateup 1
 ratedown 0
مسلم
1397/2/22 - 19:03
هیچ گونه امتحان مجددی در کار نیست.چون تصمیم سرخودی بوده و هنوز هم وزارت در جریان نیست
rateup 0
 ratedown 0
كوروش
1397/2/23 - 19:40
اقاي بداخشان شما اگه خودت بجاي يكي از اين داوطلبا بودي ايا به اين راحتي قبول ميكردي كه به اين راحتي بخاطر ضعف مديران بي لياقت استان ازمون لغو بشود ؟ پس اگه ذره اي وجدان كاري داري بايد حالا هم پاسخگو اين همه داوطلب بيچاره كه اين همه زحمت كشيدن باشيد
rateup 0
 ratedown 0
پیمات
1397/5/26 - 16:22
باتوجه به اینکه ازمون ده روز بعد از زلزله بود ستاد به قول بحران میبایست حوزه امتحانی داوطلبان را به شهرهای همجوار منتقل میکردند و هرکه برایش مهم بود و چون تلاش کرده بود برا امتحان میرفت و در ازموت شرکت میکرد. مسکن شهرسازی هم خودش ب تنهایی تصمیم ب لغو ازمون گرفته بدوت هیچ مشورت و مجوزی. این هم یکی دیگر از بی کفایتی مسولان بی مسئول شهرمان
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.