گروه: اخبار استان خبر: 107552 / تاریخ انتشار : 1397/2/18 ساعت : 08:21

کلاف سر در گم مدیریت بحران استان مردم را خسته کرد/والدین بی اطلاع از تعطیلی مدارس،دانش آموزان را جلوی مدرسه پیاده کردند/استاندار کمبودها را جبران کند!

کلاف سر در گم مدیریت بحران که این روزها دچار بحران شده است، امان مردم را بریده است و رسانه های استان خود مجبور به تشکیل ستاد بحران در مجموعه کاری شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شب گذشته در برنامه تلویزیونی که از شبکه دنا با حضور استاندار برگزار شد، احمدی گفت که تا یکساعت دیگر یعنی حدود ساعت 24 شب اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استان در خصوص تعطیلی یا غیر تعطیلی مدارس اعلام میشود. در صورتیکه بسیاری از خانواده ها از این موضوع بی اطلاع بودند و به گمان باز بودن مدارس شب را به صبح رساندند.

 

کلاف سر در گم مدیریت بحران که این روزها دچار بحران شده است، امان مردم را بریده است و رسانه های استان خود مجبور به تشکیل ستاد بحران در مجموعه کاری شده اند.

 

این موضوع به حدی شده است که بسیاری از مخاطبان گرامی صبح زاگرس طی تماسهای مکرر با این رسانه بیان می داشتند: که شما بگویید فردا تعطیل است یا خیر، ما دیگر از سردرگمی و عدم اطلاع رسانی به موقع ستاد بحران استان خسته شده ایم!

 

اگر صبح امروز به مدارس سطح شهر یاسوج سری بزنید، مملو از دانش آموزانی است که به احتمال اینکه اطلاعیه ای صادر نشده است جلوی درب مدارس ایستاده اند.

 

والدین یکی از این دانش آموزان در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: ما از زلزله هراسی نداریم، بیشتر انرژی ما از ضعف اطلاع رسانی به موقع مسئولین هدر می رود.

 

عسکری یکی دیگر از والدین دانش آموزان گفت: استاندار و تیم مدیریت بحران در این بحران کوچک، عملکرد موفقی از خود نشان ندادند و همه مردم می گویند اگر بنا بود که زلزله ای با قدرت ریشتر بالاتری بیاید وضعیت امدادرسانی و اطلاع رسانی به چه شکلی بود؟

 

اگرچه مجموعه عوامل ستاد مدیریت بحران استان خصوصا استاندار، تا جایی که توان داشتند سعی در اجرای موفق امور داشتند و انصافا تلاش خوبی هم انجام دادند، اما مردم انتظارات فراتری داشتند و منتظرند صادقانه استاندار با آنها صحبت کند و بابت ضعف اطلاع رسانی مشهود، رسما عذرخواهی کند.

 

لازم به ذکر است که مدارس شهرستانهای بویراحمد و دنا امروز (سه شنبه) با دوساعت تاخیر یعنی از ساعت 9 صبح شروع به فعالیت می کنند.

تصاویر زیر متعلق به یکی از مدارس شهر یاسوج است که ساعت 08:30 گرفته شده است و دانش آموزانی را نشان می دهد که بی اطلاع از ساعت شروع کلاس، 2 ساعت زودتر به مدرسه رفته اند.

 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
فتانه
1397/2/18 - 09:00
الان سه شنبه تمام دانش اموزا جلوي در مدرسه هستن .روز قبل هم كه همه كارمند سر كار بودن كه خبر دار شدن دو ساعت تاخير كارشون شروع ميشه . يكي بايد متذكر بشه به اقاي استاندارد كه خودتون رو مديريت كنيد بحران پيش كش ...
rateup 1
 ratedown 0
کلاف
1397/2/18 - 09:03
چه اسم جالبی کلاف سردرگم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.