گروه: اخبار استان خبر: 107549 / تاریخ انتشار : 1397/2/17 ساعت : 23:11
رونق زلزله به بازار سیاه؛

بازار داغ فروش چادر مسافرتی در یاسوج/افزایش چشمگیر قیمت چادر/گرانفروشانی که به فکر مردم نیستند

این روزها که مردم به دلیل ترس و نگرانی از وقوع زلزله و برای در امان ماندن از خطرات ناشی از آن شب ها را خارج از منازل می گذرانند، بازار خرید چادرهای مسافرتی حسابی داغ شده است و در برخی نقاط تا دو برابر قیمت واقعی به فروش می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به دنبال وقوع زمین لرزه و پس لرزه های اخیر در شهرهای یاسوج و سیسخت در روزهای اخیر، قیمت چادرهای مسافرتی در این شهرستان ها با افزایش چشمگیری مواجه شده است.

 
 این روزها که مردم به دلیل ترس و نگرانی از وقوع زلزله و برای در امان ماندن از خطرات ناشی از آن شب ها را خارج از منازل می گذرانند، بازار خرید چادرهای مسافرتی حسابی داغ شده است.
 
برخی از افراد نیز برای بهره بردن مالی از این شرایط اقدام به تهیه تعداد زیادی چادر کرده و در مناطق مختلف شهر آنها را با قیمتی حدود 2 برابر قیمت واقعی عرضه می کنند.
 
در حالیکه در شرایط عادی قیمت یک تخته چادر مسافرتی حدود 150 هزار تومان است، این روزها قیمت این کالا در یاسوج تا 260 هزار تومان افزایش پیدا کرده است.
 
مردم از ترس وقوع زلزله و برای بیرون ماندن در این شب های سرد به اجبار باید مکانی به عنوان سرپناه داشته باشند از این جهت خرید چادر یکی از بهترین راهکارها برای حفظ آرامش و در امان بودن از سرمای هوا است.
 
حال عده ای از افراد سودجو با افزایش قیمت چادرهای مسافرتی علاوه بر اینکه سود هنگفتی به جیب زده اند، حداکثر سوءاستفاده را از این زلزله انجام داده اند.
 
این پایگاه خبری رسیدگی به این مساله را دارای اهمیت بالایی می داند چرا که عدم پیگیری و رسیدگی این مساله می تواند زمینه سوءاستفاده های دیگر را نیز فراهم کند.
 
بنابراین از مسئولان مربوطه انتظار می رود پیگیری این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/2/18 - 08:19
الان سه شنبه تمام دانش اموزا جلوي در مدرسه هستن .روز قبل هم كه همه كارمند سر كار بودن كه خبر دار شدن دو ساعت تاخير كارشون شروع ميشه . يكي بايد متذكر بشه به اقاي استاندارد كه خودتون رو مديريت كنيد بحران پيش كش ...
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.