گروه: اخبار استان خبر: 107483 / تاریخ انتشار : 1397/2/14 ساعت : 13:52
امام جمعه موقت شهرستان لنده:

عربده کشی رئیس جمهور امریکا برای خروج از برجام یک مسئله تازه ای نیست/ نفوذ به مراکز اقتصادی و ضربه زدن به بنیه های اقتصادی

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: عربده کشی رئیس جمهور امریکا برای خروج از برجام یک مسئله تازه ای نیست بلکه با این کار به دنبال ایجاد برجام های دو و سه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، با تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره مناسبت های این هفته گفت: هفته معلم فرصتی مناسب برای بزرگداشت مقام معلم و جایگاه علم است نباید گرامیداشت مقام معلم تنها مربوط به همین هفته تنها باشد بلکه همه روز ها باید روز معلم باشد.
وی افزود: شهید مرتضی مطهری اسوه والگویی روشن برای همه معلمان و آحاد مختلف جامعه است که باید از سبک زندگی و بینش و معرفت این شهیدسعید استفاده کرد.
امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: شهید مطهری تمام زندگی خود را وقف اسلام و انقلاب کرد و در دانشگاه نیز استادی الگو برای همه دانشجویان و اساتید بود.
وی تاکیدکرد: هفته عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح را به همه جهادگران تعلیم و تربیت اسلامی و مدافعین ارزش ها در نیروهای مسلح تبریک می گوییم وامیدواریم  روحیه معنویت در کنار اقتدار نظامی در تمام نیروهای مسلح روز به روز تعمیق پیدا کند.
الهی نیا اظهارکرد: عربده کشی رئیس جمهور امریکا برای خروج از برجام یک مسئله تازه ای نیست بلکه با این کار به دنبال ایجاد برجام های دو و سه است.
خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: ورود جمهوری اسلامی به مذاکرات هسته ای از ابتدای سال 82ناشی از قدرت کشورمان در برابر فشار های مختلف سیاسی و اقتصادی و قاضای طرف مقابل بوده است.
وی تاکیدکرد: امریکایی ها و هم پیمانان خود که از اقتدار جمهوری اسلامی ایران در بحث هسته ای پی برده بودند با رایزنی کشورهای منطقه به دنبال اجرای برجام بودند.
الهی نیا در ادامه خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی برای نشان دادن غیرقابل اعتماد بودن امریکا وارد مذاکرات هسته ای شد که بعد از مسئله برجام همچنان امریکا و همپیمانانشان با اعمال تحریم ها مختلف عملاً برجام را نقض کردند.
وی گفت: با خروج امریکا از برجام بازهم باید چشم به تولید داخل و مسئله اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید و کالای ایرانی داشته باشیم تا میزان وابستگی به خارج کمتر و کمتر شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: نفوذ به مراکز اقتصادی و ضربه زدن به بنیه های اقتصادی از مهمترین مولفه های پروژه نفوذی است که دشمن به دنبال اجرایی کردن آن است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: امروزه یکی از مهمترین سنگرهای مبارزه با امریکا بحث خرید کالای ایرانی است که سدی محکم در برابر توطئه های دشمنان است.
امام جمعه موقت شهرستان لنده خاطرنشان کرد: گرهمایی فرماندهان گردان حضرت رسول(ص) و یادواره 90شهید شهرستان لنده یکی از حرکت های مهم فرهنگی در ابتدای سال جدید است که از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و فرماندهانی دوران دفاع مقدس و اداراتی که د راین زمینه کمک کردند باید قدردانی کرد.
وی در ادامه از تلاش های خیلی خوب بسیج سازندگی در جهت اجرای طرح های اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان لنده قدردانی کرد.
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.