گروه: اخبار استان خبر: 107470 / تاریخ انتشار : 1397/2/13 ساعت : 14:36

همه آنچه که باید در مورد آسیب دیدگی بیمارستان شهید جلیل یاسوج بدانید؛ زلزله یا علت دیگر؟/فیلمی از پوشاندن ترک خوردگی این بیمارستان توسط پلاستیک

تجربه تلخ آسیب دیدگی بیمارستان سرپل ذهاب در زلزله کرمانشاه، همه نگاه ها را متوجه ساختمان بیمارستان یاسوج کرد، بیمارستانی که طبق استانداردها باید آمادگی مقاومت در مقابل زلزله 8 ریشتری را هم باید داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری صبح دیروز در کهگیلویه و بویراحمد ، برخی سایتهای خبری استان با انتشار تصویری از تخریب بخشی از ساختمان بیمارستان شهید جلیل یاسوج خبر دادند.

 

 قرار است بخشی از این بیمارستان امسال افتتاح شود و مسئولان استانی و نماینده بویراحمد و دنا در آخرین بازدید خود از این بیمارستان آن را آماده افتتاح دیدند و از اتمام آخرین مراحل آماده سازی آن در آینده نزدیک خبر دادند.

 

تجربه تلخ آسیب دیدگی بیمارستان سرپل ذهاب در زلزله کرمانشاه، همه نگاه ها را متوجه این ساختمان کرد، بیمارستانی که طبق استانداردها باید آمادگی مقاومت در مقابل زلزله 8 ریشتری را هم داشته باشد.

 

در تصویری که در زیر مشاهده می کنید نمایی از تخریب بخشی از نمای این بیمارستان مشهود است که برخی از آن به عنوان ترک بزرگ و برخی نیز بعنوان ترک جزیی و برخی دیگر نیز از آن بعنوان "هیچ" یاد کردند.

 

 

 

در این بین طی مصاحبه ای از مدیرکل راه و شهرسازی استان با یکی از رسانه های حامی دولت آمده است:

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: هیچ خسارتی به بیمارستان درحال ساخت شهید جلیل یاسوج نیامده است.
محمدعلی علیمردانی گفت: تصویری از وجود خسارت بدلیل زلزله 5.2 ریشتری صبح امروز یاسوج به بیمارستان در حال ساخت شهیدجلیل یاسوج در فضای مجازی منتشر شد که از اساس کذب و چنین خسارتی تائید نمی شود.


وی با بیان اینکه هیچ گونه خسارتی به دلیل زلزله صبح امروز به بیمارستان شهید جلیل یاسوج وارد نشده، اظهارداشت: خود ما و کارشناسان فنی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از انتشار این تصویر در فضای مجازی به بیمارستان شهید جلیل یاسوج سرزده و چنین خسارت و یا "ترکیدگی" را به دلیل زلزله صبح امروز ندیده و تائید نمی کنیم.

 

اما در فیلمی که در زیر مشاهده می کنید شهروند خبرنگاری بیان کرده است که در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 1397 ، به سرعت این ترک خوردگی با یک پلاستیک آبی پوشانده شده است!

 

جای این سئوال باقیست که اگر این ترک خوردگی مربوط به قبل است پس چرا تا کنون تعمیر نشده است؟

اگر هم این ترک خوردگی مربوط به وضعیت کنونی است، چرا مسئولین به طور رسمی عذرخواهی نمی کنند؟

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
هم استانی
1397/2/15 - 17:36
دنبال حواشی نباشین کل کار رو نادیده گرفین چسپیدین به یه ترک
rateup 1
 ratedown 0
هم وطن
1397/2/18 - 18:27
دقیقا من هم‌ عقیده با حرف شما هستم این بیمارستان با اصول ساخته شده
rateup 0
 ratedown 0
ر
1397/3/14 - 01:59
من خودم تو بیمارستان بودم کسی نیومد توشو یا طبقات بالارو ببینه که ترک خورده یا نه چرا دروغ میگن
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.