گروه: اخبار استان خبر: 107465 / تاریخ انتشار : 1397/2/13 ساعت : 20:39

خیابانی که شهرداری یاسوج از دو طرفه شدن آن بی خبر است+تصاویر

یکی از خیابان های پر تردد شهر یاسوج یک شبه از یک طرفه بودن به دو طرفه تغییر کرده است و مشکلاتی را ایجاد کرده که از جمله این موارد افزایش تعداد تصادفات رخ داده در چند روز اخیر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گاهی شهرداری بر اساس اطلاعاتی که دارد و در نظر گرفتن برخی مسایل خیابانی را یک طرفه و دیگری را دو طرفه می کند که عبور و مرور با مشکل مواجهه نشود. اگر خیابانی سال ها یک طرفه باشه اما یک شبه تابلوی عبور ممنوع آن حذف شود، شاهد تصادفات زیادی خواهیم بود.

 

 

خیابان های گلستان در بلوار امام خمینی یاسوج قرار دارند که برخی از این خیابان ها از جمله گلستان 6 یک طرفه اعلام شده است و تابلوی عبور ممنوع آن در اول خیابان ها قرار دارد اما گویا این یک طرفه بودن این خیابان به مزاق برخی از شهروندان خوش نیامده است و آن را دو طرفه کرده است.

 

 

تابلوی عبور ممنوع خیابان گلستان 6 یاسوج از  سمت بلوار امام خمینی این شهر رنگ و ناپدید شده است و این باعث رخ دادن تصادفات زیادی در چند روز گذشته در این خیابان شده است. چرا که برخی این خیابان ها را همیشه یک طرفه می دیدند و بدون توجه به سمتی دیگر رانندگی می کند که یک مرتبه با ماشینی که از جلو می آید برخورد می کند.

 

 
 

در طول خیابان و در دو طرف آن ماشین های زیادی پارک هستند به گونه ای که عرض خیابان کم شده است و تنها یک ماشین می تواند از آن عبور کند اما برخی بدون در نظر گرفتن این مسئله اقدام به رنگ کردن تابلوی عبور ممنوع این خیابان کرده اند که انتظار می رود شهرداری یاسوج هر چه سریع تر تکلیف این خیابان را مشخص کند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/2/15 - 11:35
یعنی اینقد یسوادین که نمیدونین این تصمیم شورای ترافیکه!!!! واقعا اینقد کمک اطلاع!
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.