گروه: اخبار استان خبر: 107323 / تاریخ انتشار : 1397/2/3 ساعت : 18:05
همزمان با هفته سلامت صورت گرفت:

پاکسازی منطقه گردشگری موگرمون با همکاری ادارات شهرستان لنده+تصاویر

منطقه نمونه گردشگری موگرمون به مناسبت هفته سلامت با حضور بخشدار موگرمون و جمعی از مسئولان شهرستان لنده پاکسازی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پیش از ظهر امروز و به مناسبت روز جهانی زمین پاک و هفته سلامت، بخشدار موگرمون، جانشین ناحیه مقاومت بسیج لنده  جمعی از پاسداران رسمی و وظیفه، روسای ادارات شبکه بهداشت و درمان و کارکنان، منابع طبیعی و آبخیزداری و کارکنان، حفاظت محیط زیست و کارکنان، میراث فرهنگی و گردشگری وکارکنان، دهیاران و کارشناسان بهداشت محیط و جمعی از دوستداران طبیعت با حضور در منطقه نمونه گردشگری موگرمون اقدام به جمع آورزی زباله و پاکسازی این منطقه کردند.

موسی محتشم بخشدار موگرمون، ضمن قدردانی از حضور همه ادارات به نقش سلامت در حفظ و امنیت جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مواردی که ضرورت آن در جامعه به شدت احساس می شود بحث بهداشت محیط است.

وی افزود: اماکن گردشگری و تفرجگاه ها متعلق به همه ما هستند و لازم است که گردشگران و مسافران در خصوص جمع آورزی زباله بعد از استفاده از این اماکن اقدام نمایند.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: این اقدام در راستای نه به زباله در سطح وسیعی از این منطقه نمونه گردشگری اجرا شده است.

در ادامه نیز امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده تصریح کرد: هفته سلامت فرصتی است تا همه ما ضمن غربالگری خود در ایستگاه های سلامت به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهیم.

وی تاکیدکرد: در راستای ارتقای وضعیت بهداشتی اماکن گردشگری امروز و با همکاری ادارات مختلف شهرستان لنده کار جمع آوری زباله های منطقه نمونه گردشگری موگرمون به همت همه ادارات حاضر در این اقدام فرهنگی زیبا صورت و حجم زیادی از زباله های موجود در این منطقه جمع آوری شد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.