گروه: اخبار استان خبر: 107180 / تاریخ انتشار : 1397/1/28 ساعت : 17:17
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور:

ارزش بحث گردشگری از پتروشیمی و سکوی نفتی کمتر نیست/به روستائیان و عشایر وام 6 درصد پرداخت می شود

ابوالفضل رضوی:به روستاییان و عشایر از ۵ میلیون تومان تا ۶ میلیارد تومان وام می‌دهیم و استاندار خودش در پرداخت مختار است به گونه ای که از پرداخت اقساط تا سه سال معاف هستند و از سال چهارم به مدت شش سال شروع می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور در آیین افتتاحیه دومین جشنواره توانمندی‌های روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت:دولت برای روستاییان و عشایر به منظور توانمندسازی اقتصادی آنان وام با کارمزد شش درصد پرداخت می کند.

رضوی بیان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد آدمهای اهل فکر و مولد و اهل کتاب  کم نیست و همچنین سرمایه علمی و فکری و حتی مالی وجود دارد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت هایی که در استان وجود دارد از جمله در زمینه گردشگری که طبیعت زیبا و خوبی در این استان وجود دارد و نباید از آن غافل شد.

رضوی در ادامه گفت: ارزش بحث گردشگری از پتروشیمی و سکوی نفتی کمتر نیست، ایتالیا از این صنعت 68 میلیارد دلار درامد دارد که ما این درآمد را از نفت نداریم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور اظهار کرد:به روستاییان و عشایر از ۵ میلیون تومان تا ۶ میلیارد تومان وام می‌دهیم و استاندار خودش در پرداخت مختار  است به گونه ای که از پرداخت اقساط تا سه سال معاف هستند و از سال چهارم به مدت شش سال شروع می شود، وثیقه هم این گونه است که بانک‌ها باید سند خانه و ملک افراد را به عنوان وثیقه قبول کنند و محل ساخت پروژه هم می‌تواند برای وثیقه در نظر گرفته شود.

رضوی در پایان گفت: دام‌های ژنتیکی یکی از راه‌های خوب برای سوددهی است همچنین در معادن و گردشگری و در صنایع دستی چنین وام‌هایی پرداخت می شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.