گروه: اخبار استان خبر: 107156 / تاریخ انتشار : 1397/1/28 ساعت : 08:14
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی خبر داد:

30فروردین آخرین مهلت نام نویسی در مسابقات قرآنی شهرستان بهمئی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  آوای ماغر؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام قاسم مومن شاد تصریح کرد:این مرحله از مسابقات مرحله شهرستانی است که شرکت کنندگان می توانند در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، تحقیق، دعاخوانی، اذان و تفسیر سوره های منتخب قرآن کریم با هم به رقابت بپردازند.

مومن شاد افزود: کلیه خواهران و برادران بالای 18 سال و کارمندان دولت با ارائه گواهی اشتغال می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی در ادامه گفت:علاقمندان می توانند برای نام نویسی به سایت قرآن به آدرس اینترنتی quran.ir مراجعه کنند.

مومن شاد خاطرنشان کرد:در صورتی که فردی علاقمند به شرکت در مسابقات بوده اما به هر دلیلی دسترسی به اینترنت نداشته باشد می تواند به صورت حضوری به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان واقع در ساختمان مجتمع اداری شهر لیکک مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت نام نویسی برای شرکت در این مسابقات 30 فروردین می باشد، گفت: نفرات برتر هر رشته به مسابقات مرحله استانی راه می یابند.

مومن شاد در پایان گفت:این دور از مسابقات 13 اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود که محل برگزاری در روزهای آینده اعلام می شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.