گروه: اخبار استان خبر: 107146 / تاریخ انتشار : 1397/1/27 ساعت : 21:22

آقای استاندار؛دست به کار شوید/مردم منتظرند تغییر را ببینند

چند ماه از حضور علی محمد احمدی در کهگیلویه و بویراحمد می گذرد و مردم استان انتظار دارند تغییراتی بنیادین در نوع سیاست های کلان استان و تفکرات حاکم بر نظام مدیریتی استان انجام شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های کمتر توسعه یافته کشور است که به نظر می رسد این محرومیت و عقب افتادگی تا سال ها ادامه داشته باشد.
یکی از مسائلی که در استان کهگیلویه و بویراحمد همیشه وجود داشته است ، عدم وجود دیدگاه توسعه گرایانه در بین مدیران است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز از عدم همکاری مدیران استان با سرمایه گذاران می گوید تا جایی که به گفته خودش برای کوچکترین کارها باید با این مدیران تماس بگیرد تا مشکل فلان سرمایه گذار را حل کند.
این در حالی است که وقتی همان مدیر در یک جلسه ای حاضر می شود که مسئولان کشوری نیز هستند، از فقر و محرومیت و بدبختی و فلاکت شهر و منطقه اش فریاد می زند اما به وقت عمل که می رسد نه تنها با سرمایه گذاران همکاری نمی کنند بلکه در کار او نیز اخلال ایجاد می کنند .

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مدیران دستگاه‌های استان می گوید اندازه‌ای که دغدغه بکارگیری و اشتغال بستگان خود را دارید دغدغه توسعه استان را داشته باشید و همانطور که برای اشتغال فلان فرد از بستگان التماس می‌کنید.چنین تلاشی را باید برای حل مشکلات استان انجام دهید و التماس کنید که یک سرمایه‌‌گذار وارد استان شود.

در پاسخ به این مساله که استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرده است باید گفت: اولین شخصی که باید با این مدیران برخورد شود خود شما هستید، چرا که  شاید همین مدیران با التماس مدیران قبل تر از شما وارد سازمان یا اداره شده اند و از کجا معلوم که این مساله به یک امر رایج در ادارات استان تبدیل نشده باشد.

اگر تا دیروز ذره ای نسبت به این مسائل شک داشتیم اکنون به یقین می رسیم که استخدام های فله ای و پارتی بازی چه بلایی بر سر جوانان مستعد و بیکار این استان آورده است و تا جایی که برخی از آن ها در خوشبینانه ترین حالت دچار افسردگی می شوند و دیگر امیدی به آینده نخواهند داشت.

انتظاری که از مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و همچنین مقامات قضایی استان داریم این است که با جدیت تمام با این مسائل برخورد کنید و صرفا به حرف های خوب و قشنگ بسنده نکنید چرا که گوش مردم پر است از حرف هایی که مسئولان می زنند اما حتی خودشان هم به حرف خودشان عمل نمی کنند و در عمل آن را نقض می کنند .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.