گروه: اخبار استان خبر: 107135 / تاریخ انتشار : 1397/1/27 ساعت : 10:08
تا پایان سال 97:

بهره برداری از پارکینگ 3 طبقه مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس در یاسوج + جزئیات

معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود پارکینگ سه طبقه این مجموعه به منظور کاهش بار ترافیک در سطح شهر تا پایان سال 97 تکمیل و به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با این پایگاه خبری بویرخبر روند پیشرفت فیزیکی مجتمع تجاری ، تفریحی و رفاهی خلیج فارس در یاسوج (جنب میدان هفتم تیر) را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پیش بینی می شود پارکینگ سه طبقه این مجموعه به منظور کاهش بار ترافیک در سطح شهر تا پایان سال 97 تکمیل و به بهره برداری برسد.

سید روح الله عبدالهی اظهار کرد: مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس با مشارکت بنیاد توسعه و موقوفات کشور و سرمایه گذار، جنب میدان هفتم تیر یاسوج در 7 طبقه ساخته می شود و دارای 10 هزار متر مربع پارکینگ ( در سه طبقه) ، هتل آپارتمان، شهربازی و تجاری است.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی ساخت این مجتمع در نیمه دوم سال 96 آغاز شد و قرار است در مدت 4 سال تکمیل و به بهرداری برسد.

عبدالهی افزود: با توجه به برنامه زمان بندی شده هم اینک از 14 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده که روند مطلوبی است.

معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:  مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس در زمین های موقوفه ساخته شده و پروژه ای عام المنفعه خواهد بود و درآمد حاصل از این پروژه در آینده صرف کارهای خیر و عمومی می شود.

وی از شهرداری و شورای شهر یاسوج ، شورای فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و سایر دستگاه های اجرایی که در جهت ساخت و اجرای این پروژه همکاری کرده اند تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با بهره برداری از پارکینگ های این مجتمع ترافیک موجود در شهر یاسوج به حداقل برسد و در رفت و امدها تسهیل شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.