گروه: اخبار استان خبر: 107134 / تاریخ انتشار : 1397/1/27 ساعت : 09:51
صبح زاگرس بررسی می کند؛

توضیحات رییس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج درباره خرابی سی تی اسکن این بیمارستان/قطعه 5 میلیارد ریالی که باید از آلمان وارد شود

رییس بیمارستان شهید بهشتی ضمن اشاره به خرابی سی تی اسکن این بیمارستان، از هزینه 500 میلیون تومانی برای خرید یکی از قطعات این دستگاه از کشور آلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از شهروندان یاسوجی در تماس با خبرنگار این پایگاه خبری از خرابی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی یاسوج خبر داد و اینکه بیماران برای انجام سی تی اسکن به بیمارستان امام سجاد انتقال داده می شوند که در این مسیر ممکن است خطرات دیگری وجود داشته باشد.

خبرنگار صبح زاگرس نیز در تماس با رییس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج موضوع را بررسی و توضیحات رییس بیمارستان را درج کرد که در زیر می خوانید.

سعیدی نژاد در گفت و گو با صبح زاگرس با تایید خراب بودن دستگاه سی تی اسکن در این بیمارستان گفت: متاسفانه بورد دستگاه دچار مشکل شده بود و با کارشناسان تماس گرفته و در مدت دو روز مشکل آن بر طرف شد اما مشخص شد که مشکل دیگری نیز دارد.

 وی بیان کرد: قطعه دیگری از دستگاه خراب شده است و با توجه به اینکه این دستگاه وارداتی و ساخت کشور آلمان است، قطعه یدک نیز در آن کشور وجود دارد که هزینه آن حدود 500 میلیون تومان است بنابراین پیگیری های لازم انجام شده است.

سعیدی نژاد افزود: طبق قول هایی که داده شده است تا اخر هفته این قطعه خریداری و در دستگاه جایگزین می شود و همچنین در نظر داریم دستگاه پشتیبان نیز خریداری شود که کارهای آن انجام شده است.

رییس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: بیمارانی که نیاز به سی تی اسکن دارند به بیمارستان امام سجاد یاسوج انتقال داده می شوند و در موارد خاص نیز با بیمارستان خصوصی هماهنگ شده است که سی تی اسکن را انجام دهد.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.