گروه: اخبار استان خبر: 107118 / تاریخ انتشار : 1397/1/26 ساعت : 23:17
صبح زاگرس بررسی می کند:

زباله هایی که پیشانی آبشار یاسوج را چروک کرده اند+ تصاویر /شهردار یاسوج: آبشار یاسوج به صورت روزانه پاکسازی می شود

شهردار یاسوج گفت: پیگیری های لازم برای پاکسازی ورودی ابشار یاسوج را انجام می دهم و دلیل تمیز نبودن آن بررسی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، برخی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویری از وضعیت نامناسب نظافت ورودی و همچنین جداول آبشار شهر یاسوج از صبح زاگرس خواستند تا پیگیر رفع این مشکل شود(اینجا را بخوانید).

 

در حالیکه روزانه آبشار یاسوج پذیرای سیل عظیمی از گردشگران استانی و برون استانی است، انتظار می رود هم در نظافت و هم در زیباسازی آن بعنوان یکی از جاذبه های مهم گردشگری استان بیش از پیش کوشیده شود.

 

 

در زیر تصاویری از این وضعیت نامناسب آمده است:

 

 

 

 

این شهروند خبرنگار با ارسال تصاویر زیبای دیگری از طبیعت مثال زدنی آبشار شهر یاسوج آورده است: آیا این طبیعت زیبا باید با این رخسار زشت، صحنه ای ناشایست را در ذهن گردشگران به جای بگذارد؟

 

 

 

 

 

 

به خاطر همین موضوع به سراغ شهردار یاسوج رفتیم تا از نزدیک برای رفع این معضل چاره اندیشی شود که در زیر آمده است:

 

شهردار یاسوج در خصوص ورودی جاده آبشار یاسوج در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: آبشار یاسوج و بخش های اطراف آن به ویژه ورودی ابشار یاسوج به صورت روزانه توسط ماموران شهرداری پاکسازی می شود.

نستهین مقدم بیان کرد: با توجه به بارندگی ها چند روز گذشته زباله های بخش های مختلف توسط باران به ورودی آبشار یاسوج انتقال داده شده اند و باعث شده است که این ورودی چهره ای زشت پیدا کند.

 

وی گفت: پیگیری های لازم برای پاکسازی ورودی ابشار را انجام می دهیم و امروز یا فردا زباله های آن منطقه جمع آوری می شوند که چهره ای زننده برای شهر ایجاد نکند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.