گروه: اخبار استان خبر: 107115 / تاریخ انتشار : 1397/1/26 ساعت : 21:43
کلاف سردرگم در پایتخت طبیعت؛

وقتی مسئولان نمی توانند معارض جاده منتهی به گلزار شهدا را برطرف کنند/جاده پر ترددی که همچنان خاکی است+تصاویر

جاده منتهی به گلزار شهدای یاسوج هنوز در انتظار ساماندهی و آسفالت شدن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جاده منتهی به گلزار شهدای که یکی از پر تردد ترین جاده ها نیز هست از زمان بازگشایی یعنی چند سال قبل تا کنون بدون آسفالت رها شده است و با توجه به اینکه این جاده به جاده کمربندی پل بشار متصل شده است عبور و مرور در آن مکان زیاد و افراد زیادی برای رفتن به گزار شهدا از این جاده عبور می کنند.

 

طبق شنیده ها و گفته های آشنا عضو شورای شهر یاسوج یکی از دلایلی که این جاده تا کنون اسفالت نشده است این است که این جاده معارض دارد و شهرداری یاسوج به دنبال حل کردن مشکل و راضی کردن معارض است که بتواند جاده را اسفالت کند.

 

اینکه چرا تا کنون شهرداری یاسوج موفق نشده مشکل این جاده را حل کند جای سوال دارد اما مردم همچنان چشم انتظار اسفالت شدن این جاده هستند چرا که بخش زیادی از عبور و مرور ها در این بخش انجام می شود و کسی به اینکه جاده معارض دارد فکر نمی کند و شهرداری را مخاطب خود قرار می دهند.

 

آسفالت نبودن این جاده که طول آن به 100 متر هم نمی رسد باعث ایجاد نارضایتی زیادی بین مردم به ویژه مردم زیرتل شده است و خانواده شهدا نیز که برای رفتن به گلزار شهدا باید از این جاده عبور کنند گلایه مند هستند.

شهردار یاسوج در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: در حال بررسی این موضوع هستیم.

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.