گروه: اخبار استان خبر: 107071 / تاریخ انتشار : 1397/1/23 ساعت : 13:29

رئیس امداد و نجات کوهستان هلال احمر کشور در محل حادثه هواپیمای تهران - یاسوج / جستجو برای مابقی اجساد ادامه دارد + تصاویر

رئیس امداد و نجات کوهستان سازمان اهلال احمر کشور به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در محل عملیات انتقال اجساد جانباختگان سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در سی سخت حضور یافتند و از نزدیک روند جستجوی اجساد قربانیان را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر، محمدحسین کبادی رئیس امداد و نجات کوهستان سازمان هلال احمر کشور به همراه سید امان الله جهانبین مدیرعامل جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در محل عملیات انتقال اجساد جانباختگان سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در سی سخت حضور یافتند و از نزدیک روند جستجوی اجساد قربانیان را مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه جستجو ۱۷ نفر از کوهنوردان هلال احمر در محل سقوط هواپیما موفق به پیدا نمودن پیکرهای از جانباختگان شدند که توسط بالگرد به پایین انتقال داده شدند.

پرواز شماره 3704 هواپیمای آسمان با 60 مسافر و شش خدمه پروازی ساعت 8 صبح 29 بهمن، تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد، اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد و همه سرنشینان و خدمه پروازی جان باختند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.