گروه: اخبار استان خبر: 107022 / تاریخ انتشار : 1397/1/21 ساعت : 08:55
قابل توجه شهردار پایتخت طبیعت ایران:

ورودی پایتخت طبیعت یا گیت ایست بازرسی بندر ؟؟

ورودی شهرما زیبنده ی پایتخت طبیعت ایران نیست چرا که باعث دردسرهای زیادی برای شهروندان و مهمانان عزیز می گردد تا جایی که ورودی شهرم به مثابه گیت های ایست بازرسی بنادر کشور است که وظیفه بازرسی تک به تک ماشین ها و کامیون ها می باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سید مهدی خرمی در یادداشتی خطاب به شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج نوشت:

پایتخت طبیعت ایران با جاذبه های بکر و دیدنی خود را به عنوان شمالی در جنوب معرفی کرد بر همین اساس در همه فصول پذیرای مهمانهای زیادی از سراسر کشور است.

در این بین ورودی شهرما زیبنده ی پایتخت طبیعت ایران نیست چرا که باعث دردسرهای زیادی برای شهروندان و مهمانان عزیز می گردد تا جایی که ورودی شهرم به مثابه گیت های ایست بازرسی بنادر کشور است که وظیفه بازرسی تک به تک ماشین ها و کامیون ها می باشد.

اما در اینجا روی سخنم با جناب مهندس نستهن مقدم است بسیار خرسند شدیم که کسی سکان شهرم را بدست گرفت که از نزدیک با ورودی شهرم و مشکلات ایجاد شده که شهرم را همانند دژی کرده است که ورود و خروج از آن طبق قانون و قاعده های خاصی است .

مایه شرمساری است برای شهری با تمام جغرافیایی شهری که ورودی آن کمتر از ۵متر باشد .

در ایام نوروز تلنگر خوبی زده شد که چشمان خواب آلود مسئولین را برای فصل گرم پیش رو بیشتر باز کند تا شاید چاره ای بیندیشند برای مهندسی شهرم !

جناب مهندس مقدم، نیک می دانم تمام دغدغه شما شهری آرمانی برای پایتخت طبیعت ایران است ولی قبل از هرکاری با اولویت کاری نسبت به این رفع مشکل حاد گام بردارید تا بتوانیم با روی خوش و به رسم مهمانوازی در خور قوم مهمانواز لر پذیرای مسافران گرامی باشیم.

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.