گروه: اخبار استان خبر: 106984 / تاریخ انتشار : 1397/1/20 ساعت : 08:02

افزایش چراغ خاموش قیمت لبنیات در سال 97

قیمت لبنیات در چند روز گذشته به صورت چراغ خاموش افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و بیکاری جوانان وقتی مرد خانه سراغ یک مغازه برود و ببیند قیمت یک کالا افزایش داشته است در حقیقت می توان گفت با این اندکی افزایش قیمت زندگی خیلی ها دچار مشکل می شود پولی که این روزها به سختی به دست می آید از دست دادنش با افزایش قیمت یک کالا کمی سخت است.

در چند ماه گذشته شاهد افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ بودیم به گونه ای که در یک زمان قیمت هر کیلو تخم مرغ با یک کیلو مرغ برابر شد شاید در این مدت در خانه های زیادی دیگر نه مرغی پیدا شد و نه تخم مرغی چرا که افزایش قیمت ناگهانی آنها بازار را به هم ریخت و هر مغازه به قیمت دلخواه کالای خود را می فروخت.

مدتی گذشت و بازار کمی آرام شد تخم مرغ و مرغ همچنان در آسمان پرواز می کردند و دست رسی به آنها کمی سخت بود از مرغ که بگذریم گویا این بارافزایش قیمت به لبنیات رسیده است با این تفاوت که این افزایش قیمت نه اعلام شد و نه خیلی ها متوجه آن شدند در حالی که در چند روز قبل این افزایش قیمت در برندهای مختلف لبنیات وجود داشته است.

افزایش 10 تا 15  درصدی قیمت لبنیات به صورت چراغ خاموش پیش جلو رفته است به گونه ای که برخی از برندهای ماست و پنیرها نیز دچار این افزایش قیمت شده اند در حالی که هنوز دولت اعلام نکرده است که  قیمت لبنیات افزایش پیدا می کند اما در بازار افزایش یافته است.

وقتی سراغ دامداران می رویم و از افزایش قیمت لبنیات می پرسیم اظهار بی اطلاعی می کنند و اینکه قیمت فروش شیر انها همان قیمت چند ماه قبل است اما سوال الینجاست که این افزایش قیمت لبنیات توسط چه کسی یا چه کسانی انجام شده است و اینکه چرا چراغ خاموش بوده است بدون اینکه به مردم از افزایش قیمت لبنیات بگویند.

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/1/21 - 09:59
خیال کردی ارزانی در کار است
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.