گروه: اخبار استان خبر: 106660 / تاریخ انتشار : 1397/1/3 ساعت : 11:26
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

زرق و برق و ظاهر کالای خارجی نباید ما را فریفته کند/ هدف از شعار سال رفع معضل بیکاریست

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار سال که به نام "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است گفت: در واقع هدف گیری آن رفع معضل بیکاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد کاظم نظری در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: انتخاب شعار  سال که به انتخاب مقام معطم رهبری و در راستای سیاست گذاری تمام سال هست و در ادامه شعار سالهای قبل که اقتصاد بود امسال هم‌ درادامه همان شعارها شعار حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است.

  نظری عنوان کرد: در واقع هدف گیری آن رفع معظل بیکاریست  اگر براساس این شعار همه  مسئولین همت کنند و فقط  کالای ایرانی توسط ادارات ما خریداری شود و مردم عزیز و فهیم هم کمک کنند و کالای ایرانی را ترجیح بدهند یقینا بخش معظمی از جوانان بیکار ما شاغل خواهند شد چرا که اشتغال پایدار صرفا درسایه تولید حاصل می شود و تولید هم با رونق کالای تولید داخل ممکن است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اینجانب به عنوان فرزند کوچکی از مردم در این راستا همه تلاش خودم را به کار خواهم بست و از همگان هم تقاصا دارم همه سعی و تلاش خود را برای تحقق این شعار بکار گیرند.

نظری تصریح  کرد: انتطار می رود رسانه های ما  به ویژه صدا و سیمای ما هم  تبلیع کالای ایرانی را تسهیل کند  زرق و برق و ظاهر کالای خارجی نباید ما را  فریفته کند، دوام کالای ایرانی و مهمتر از آن یک جهاد  ملی است برای ایجاد اشتغال و  کاهش بسیاری از معضلات و آسیبهای اجتماعی و اعتلای ایران  اسلامی. درود بر فر زندان شایسته ایران اسلامی درود بر رهبری معظم و با تدبیر و درود بر دولتمردان  سختکوش  درود براین ملت بزرگ وفداکار.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.