گروه: اخبار استان خبر: 106525 / تاریخ انتشار : 1396/12/22 ساعت : 16:25
در شورای اداری شهرستان دنا مطرح شد:

اتمام حجت فرماندار دنا با مدیران پروازی /ادارات در ایام تعطیل کوتاهی نکنند

فرماندار شهرستان دنا با مدیران پروازی این شهرستان اتمام حجت کرد و گفت: مدیران پروازی شهرستان سال آینده دیگر جایگاهی در شهرستان دنا نخواهند داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازسفیر دنا؛عباس بهشتی رو در آخرین شورای اداری شهرستان دنا با تسلیت دوباره سانحه هوایی تهران به یاسوج گفت:این سانحه بسیار دلخراش و اندهگین بود و مسولان شهرستانی استانی و حتی کشوری تمام تلاش خود را برای انتقال پیکر های خواهند داشت.

وی به اتمام حجت با مدیران پروازی در سال آینده اشاره داشت و افزود:مدیران پروازی را با توجه به دستور جدید مدیریت استان و حتی با توان کاری اش را دیگر در شهرستان نخواهیم پذیرفت.

فرمانداردنا ابرازکرد:دستور استاندار محترم استان این است که مدیران شهرستانی باید در همان شهرستان اسکان داشته باشند و در غیر این صورت عذرش را خواهیم پذیرفت.

بهشتی رو در ادامه به مدیریت کردن آب شرب و کشاورزی در ایام بهار و تابستان سال آینده اشاره کردو گفت:مدیریت کردن آب شرب و کشاورزی در ایام نوروز با توجه به کمبود آب بسیار ضروری و حیاتی است.

وی در ادامه به ممنوع بودن استفاده از خودروهای اداری در امورات شخصی اشاره داشت و افزود:استفاده ازخوردهای اداری برای موارد شخصی ممنوع بوده و زیبنده شهرستان نیست.

فرماندار دنا تصریح کرد:خوردوهای اداری فقط باید برای موارد اداری و ماموریت ها مورد استفاده قرار گیرند.

بهشتی در ادامه به تحویل لیست کشیک ادارات در ایام تعطیل اشاره کرد و گفت:هر دستگاهی باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهد و در ادارات همچون شهرداری و میراث فرهنگی‌و ادارات خدمات رسان باید این موضوعات را در زمره کاری خود قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه تلفن های مسوولان ادارت شهرستان در ایام تعطیل نباید از دسترس خارج شود گفت:مدیران دستگاه های اجرایی باید دو و سه رده مدیریتی خود را برای پیشبرد کارهای خود در ایام نوروز به جای خود به فرمانداری معرفی کنند.

فرماندار دنا با تاکید بر اینکه مدیران حداقل نیمی از تعطیلات را باید در ادارات خود مستقر باشند گفت: این تقسیم بندی کار باید به دو هفت روز مجزا تقسیم بندی شود.

وی به آمادگی برخی از مهمانسراهای ادارات شهرستان برای پذیرای از خانواده های جانباختگان سانحه هوایی اشاره کرد و گفت: جهاد کشاورزی؛ شهرداری سی سخت؛ شبکه بهداشت؛ اداره برق و فنی حرفه ای مهمان سرا های خود را تحت هیچ شرایط واگذار نکند و در حالت آماده باش کامل باشند.

بهشتی به مبحث نقلیه و وضعیت اضطراری در شهرستان در این ایام نیز اشاره داشت و گفت: در این زمینه پنج خودروی کمک دار نیاز داریم و این خوردها باید در فرمانداری مستقر باشند.

فرماندار دنا به توجه مسولان به پدیده اجتماعی کودکان کار و توجه نهادهای خدمات رسان همچون بهزیستی و هلال احمر به این موضوع اشاره کرد و افزود:مبحث کودکان کار با توجه به فرا رسیدن بهار و تابستان در روستاهای و اشتغال انان در زمینه کشاورزی و کارهای دیگر باسد مد نظر باشد.

فرماندار دنا بیان کرد: فرهنگ استفاده کودکان در زمینه ها برخی کارها از جمله دست فروشی و دیگر کارها زیبنده استان و شهرستان نیست.

بهشتی خاطر نشان کرد:به عنوان مثال حال فعلی در شهر یاسوج این موضوع بسیارمشهود است و نباید بگذاریم این موضوع در این شهر رخ دهد.

وی به تجهیز و تامین نیازمندیهای مهم شهرستان در ایام تعطیل در زمینه گوشت گرم و حتی نان اشاره داشت و گفت:در بحث نیازمندیهای ضروری مردم درحوزه گوشت گرم و کالاهای اساسی و حتی نانوایی ها باید در حوزه صنعت و معدن باید با تمام توان این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار دنا با اشاره به اینکه امنیت یکی از شاخصه های پایدار شهرستان است گفت: کمک به پلیس و امنیت در سطح شهرستان و بویژه سطح مرکز هستیم و باید همگام باشیم.

بهشتی به بالا بردن استانه تحمل مردم و مسولان اشاره کرد و گفت:نباید به مسافران بی احترامی شود و باسد به گونه ای رفتار کنیم که مسافران و گردشگران با خاطره ای خوش از این شهرستان بروند.


بهشتی به پرداخت حقوق کارکنان شرکتی قراردادی ادارات تا پایان سال اشاره کرد و گفت:هیچ اداره ای به جز شهرداریها نباید وجود داشته باشد که حقوق کارکنان قراردادی آنان پرداخت نشده باشد.

وی با بیان اینکه اگر کوتاهی در این زمینه صورت بپذیرد به شدت برخورد خواهیم کرد گفت:تمامی منابع در این زمینه تامین شده است.

فرماندار به تنفیظ و پاکیزگی ورودی های شهر سی سخت و پاتاوه اشاره کرد و گفت:مسولان نسبت به ساماندهی و پاکیزگی ورودی های شهر هرچه زودتر مبادرت ورزند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.