گروه: اخبار استان خبر: 106523 / تاریخ انتشار : 1396/12/22 ساعت : 15:08
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد:

50 گلزار تک شهیدی ساماندهی شده است/مجتمع فرهنگی توانبخشی به زودی به مناقصه گذاشته می شود

موسوی: همه روزها روز شهید است و منحصر به امروز نیست، در این ایام برنامه های خوبی در استان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد شهید با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از خانواده شهدا در 22اسفند 63 تشکیل شد.

موسوی بیان کرد: همه روزها روز شهید است و منحصر به امروز نیست، در این ایام برنامه های خوبی در استان برگزار شده است، برگزاری یادواره های متعدد،تجلیل از مادران شهدا، دیدار با استاندار، اهدای خون و برنامه های دیگری در دستور کار داریم.

وی افزود: چندین سال بود نماد گلزار شهدا یاسوج وضعیت خوبی نداشت و این قضیه در حال ساماندهی است.

مدیرکل بنیاد شهید استان ادامه داد: 50 گلزار تک شهیدی ساماندهی شد و مجتمع فرهنگی توانبخشی که چندین سال بود مصوب شده بود این هفته به مناقصه گذاشته می شود، چهار ساختمان بنیاد شهید که جای مشخص نداشتند در شهرستان ها صاحب جا و مکان شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن گرامی داشت روز شهید و سالروز تشکیل بیناد شهید و امور ایثارگران گفت: شهادت مقام بسیار بالایی  دارد ارزوی خیلی ها از جمله پیامبر اکرم با جایگاه والایی که داشتند  شهادت بود و این جایگاه شهادت را نشان می دهد که این جایگاه باید تبیین شود.

نظری عنوان کرد: طبق احادیث تمام گناهان شهید آمرزیده می شود شهدا زنده هستند و از خدا روزی می خواهد همه اولیا و مسئولان ارزوی شهادت را دارند انچه مسلم است و در احادیث روایت شده شهدا ناظر و حاضر بر اعمال ما هستند که از اعمال نیک ما خوشحال می شوندو با دیدن اعمال زشت ما ناخوشنود هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود:  مسولان و کارمندان ما در تبیین و توضیح جایگاه و مقام شهدا و تکریم مقام شهدا کوتاهی نکنند و خانواده های شهدا و ایثارگران از ما ناراحت نشوند.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.