گروه: اخبار استان خبر: 106394 / تاریخ انتشار : 1396/12/14 ساعت : 13:29

بازدید مدیرکل امور بانوان از 2 کارگاه تولیدی بانوان در دنا/صفایی:حرکت خودجوش بانوان سی سختی ستودنی است+تصاویر

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از2 کارگاه تولیدی بانوان در شهرستان دنا دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از2  کارگاه تولیدی بانوان در شهرستان دنا دیدار کرد.

آذر صفایی نیا در این بازدید تلاش بانوان استان را در ایجاد اشتغال برای خود و دیگران را ستودنی بیان کرد و گفت: بانوان استان می توانند در بسیاری از زمینه ها مختلف موفق عمل کنند و برای خانواده نیز در آمدی داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن بازدید از دو کارگاه تولیدی مجتمع پخت نان و صنایع تبدیلی گفت: نوش آفرین بویراحمدی دارای شرکت تعاونی است که در این شرکت بیش از 600 زن عضو هستند و خانم عاطفی نیز با داشتن مجتمع نان محلی اکنون برای بیش از 50 نفر اشتغال ایجاد کرده است که کار این بانوان ستودنی است.

وی در این سفر یک روزه خود با بانوان سی سختی که برای امدادگران سانحه هواپیمایی تهران یاسوج غذا و اجیل و خشکبار آماده و ارسال می کردند دیدار کرد و ضمن تقدیر و تشکر از آن ها گفت: این سانحه برای همه مردم استان دردناک بود اما کار خودجوش بانوان سی سختی برای کمک بیشتر به امدادرسان نشانه همدردی و هم دلی مردم این شهرستان با خانواده های سانحه دیده بود.

صفایی نیا بیان کرد: این حرکت خودجوش بانوان سی سختی انتشار گسترده ای در رسانه های استانی و کشوری داشت که نشان می دهد زنان لر این سرزمین، همان گونه که در هشت سال دفاع مقدس پشت جبه های حق علیه باطل همراه و همیار مردان بودند اینجا نیز در سانحه هواپیمایی تهران یاسوج که واقعا دردناک بود همراه و یاور امدادگران هستند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.