گروه: اخبار استان خبر: 106370 / تاریخ انتشار : 1396/12/13 ساعت : 11:59
با کسب مقام سومی رقم خورد؛

درخشش جوانان نفت و گازگچساران درلیگ برتر تنیس روی میز+تصاویر

تیم نفت و گاز گچساران در مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه های کشور به مقام سوم دست یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازآفتاب جنوب،مسابقات لیگ برتر نوجوانان و جوانان پسر کشور از 9 اسفندماه جاری به مدت 3روز در سالن تنیس روی میز "امیر احتشام زاده" واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

دراین دروه از رقابت ها تیم تنیس روی میز نفت و گاز گچساران به مصاف قهرمان دور قبل مسابقات (پالایش نفت آبادان) که از 4 بازیکن ملی پوش بهره می برد، رفت و در یک پیکار نزدیک و نفس گیر بازی را با نتیجه ٥ بر ٤ واگذار کرد و از راه یابی به دور فینال باز ماند .

در این مرحله نیز تیم مناطق نفتخیز جنوب با برد 5 بر 1 مقابل دیزل مولد راهی فینال شد. در فینال این دوره از مسابقات تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه 5 بر 3 از سد مناطق نفتخیز جنوب گذشت و به مقام قهرمانی دست یافت. 

بدین ترتیب تیم های مناطق نفتخیز جنوب،نفت و گاز گچساران و دیزل مولد امید به ترتیب مقام های دوم و سوم مشترک را بدست آوردند.

از نکات جالب توجه این دوره از مسابقات حذف تیم های "اروند آبادان" و "تاید واتر بندر عباس" بود که هر دو تیم از بازیکنان ملی پوش بهره می بردند .

گفتنی است جدال تیم های نفت و گازگچساران با پالایش نفت آبادان برای رسیدن به فینال این رقابتها نزدیک به ٥ ساعت به طول انجامید .

اعضای کادر تیم نفت و گاز گچساران
سرمربی : سعید بهادری
مربی : رضا پیشیار
سرپرست : سید جعفر شاروبندی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.