گروه: اخبار استان خبر: 106355 / تاریخ انتشار : 1396/12/13 ساعت : 09:18
لوله های آب، نیازمند ترمیم جدی؛

هدروری آب در شهرک امام حسین یاسوج/شکستگی لوله های آب در یاسوج پایان ندارد

لوله های شکسته آب در خیابان های یاسوج همچنان ادامه دارند و با وجود پیگیری مردم اما ترمیم نشده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ماجرای شکستگی لوله هاب آب در قسمت های مختلف شهر یاسوج همچنان ادامه دارد و با توجه به اینکه خشکسالی در پیش هست و باید در مصرف آب صرفه جویی کرد، ترمیم لوله های فرسوده به منظور جلوگیری از هدرروی آب باید در اولویت کار مسئوان مربوطه قرار گیرد.

با توجه به کم بارشی امسال می طلبد که هم مردم و هم مسولان برای جلوگیری از هدررفت آب صرفه جویی کنند و آب شرب را برای سایر مصارف خود استفاده نکنند البته در این راه اولین قدم را باید مسئولان مربوطه بردارند.

شکستگی لوله های آب در خیابان های شهر یاسوج قصه تکراری است، در حقیقت ظلمی به آیندگان برای مصرف بی رویه آب است اگر در خوش بینانه ترین حالت بگوییم از این  لوله شکسته ساعتی یک لیتر اب هدر  می رود می توانیم بگوییم در 24 ساعت 24 لیتر آب بدون هیچ مصرفی در زمین فرو می رود و اگر این شکستگی یک هفته و یا یک ماه  ادامه داشته باشد می بینیم که چه میزان آب هدر می رود.

مردم شهرک امام حسین(ع) شهر یاسوج از شکستگی لوله اب در خیابان ورودی شهرک امام حسین گلایه مند هستند و به گفته خودشان چندین بار با اداره اب وفاضلاب تماس گرفته اند تا برای تعمیر آن اقدام کنند، اما تاکنون آبفای شهری برای ترمیم این لوله اقدامی نکرده است و این آب شبانه روز هدر می رود.

انتطار می رود با توجه به کمبود اب مسئولان آبفای شهری برای ترمیم این لوله های شکسته اقدام کنند و شعارهایی که در جهت کمبود آب داده می شود تنها برای مردم نباشد و خود نیز به آن عمل کنند.

 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.