گروه: اخبار استان خبر: 106341 / تاریخ انتشار : 1396/12/12 ساعت : 07:43
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده:

ایمن سازی 10نقطه حادثه خیز در شهرستان لنده/خط کشی جاده لنده به ایدنک تا قبل از عید نوروز

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده از ایمن سازی بیش از 10نقطه حادثه خیز در محور های مختلف شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، علیرضا اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی روستایی و شهری شهرستان لنده گفت: با تلاش های صورت گرفته پس از چندین سال عملیات بهسازی و روکش آسفالت لنده به سوق همراه با خط کشی که یکی از مهمترین مطالبه مردم بود صورت گرفت.

وی افزود: در حال حاضر عملیات راهداری و پاکسازی سه محور اصلی شهرستان لنده یعنی ایدنک به لنده، موگرمون به لنده و قیام به لنده با یک دستگاه گریدر صورت گرفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از چالش های اساسی ما در حوزه شهر و جاده های خروجی بحث نخاله های ساختمانی است که متاسفانه توسط تراکتورداران و کامیون داران در ورودی و خروجی شهر و روستا دپو می شوند که مستلزم نظارت بیشتر شهرداری است.

وی تاکیدکرد: به منظور کاهش سوانح جاده ای و ایمن سازی جاده های شهری و روستایی بیش از 10 نقطه حادثه خیز در دو بخش مرکزی و موگرمون ایمن سازی شده است.

اسماعیلی اظهارکرد: شهرداری، راهنمایی و رانندگی و اداره راهداری باید جلوی تراکتور های حامل شن و ماسه ای را که بار اضافه دارند و در حال پاشیدن در سطح جاده و خیابان ها هستند را برابر قوانین جریمه نمایند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده گفت: عملیات لکه گیری جاده ها به محض راه اندازی کارخانه آسفالت نیز انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: لیست کشیک نوروزی این اداره نیز تهیه و به همه نیروها جهت آمادگی در ایام تعطیلات اطلاع رسانی شده است.

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.