گروه: اخبار استان خبر: 106308 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 ساعت : 17:32
در نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی مطرح شد:

صدور مجوز ایجاد اردوگاه های گردشگری با هدفگذاری خدمات دهی بیشتر/دستگاه های برتر در زمینه رعایت حقوق شهروندی معرفی شدند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار: برپایی میزخدمت، آموزش کارکنان، الکترونیکی کردن سیستم های خدمات رسانی، تبلیغات محیطی، تشویق کارکنان موفق وحضور در متن مردم از جمله این شاخص ها برای ارزیابی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در این نشست گفت: این تعداد دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف براساس شاخص های اعلام شده و دستورالعمل های اجرایی در سطح ملی شناسایی و معرفی شدند.

سید محمدکاظم نظری افزود: 9 محور اساسی برای معرفی و شناسایی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی اعلام شده که این نهادها براساس این شاخص ها به عنوان ادارات برتر شناخته شدند.

وی اظهار داشت: برپایی میزخدمت، آموزش کارکنان، الکترونیکی کردن سیستم های خدمات رسانی، تبلیغات محیطی، تشویق کارکنان موفق وحضور در متن مردم از جمله این شاخص ها برای ارزیابی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی است.

در ادامه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در سال ۹۶ و در راستای افزایش ظرفیت های خدمات گردشگری خبر داد.

محمود باقری گفت: در همین راستا و برای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر، در فضاهای بین راهی، مجتمع های خدمات رفاهی و فضاهای گردشگری اقدامات مناسب توسعه خدماتی انجام شد.

باقری از صدور مجوز ایجاد اردوگاه های گردشگری با هدفگذاری خدمات دهی بیشتر و بهتر خبر داد و بیان کرد: در این راستا از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده می شود.

وی افزود: در محور یاسوج به گچساران نیز مجوز ایجاد اردوگاه گردشگری صادر شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان گفت: معرفی برخی از متقاضیان برای دریافت تسهیلات نیز اجرایی می شود.

باقری با بیان اینکه اقدامات مناسبی برای توسعه خدمات گردشگری انجام شده است، عنوان کرد: علیرغم تمام فعالیت ها تا رسیدن به نقطه کاملا مطلوب فاصله داریم.

مدیر امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت:  موارد خوبی در منشور حقوق شهروندی دیده شده است که باید به این حوزه جامع عمل پوشیده شود، تعریف فعالیت در قالب دستیار ویژه ریاست جمهوری، بازرسی از ادارات و بازرسی در ایام تعطیل نقش موثری در بهبود حقوق شهروندی و کنترل آسیب ها و تخلفات دارد.

میرمحمدی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و نگاه صحیح به رفع مشکلات جامعه هدف ضروری است، ابراز داشت: نگاه طلبکارانه به مراجعین یک آسیب است.

وی همچنین از اجرای طرح نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگری خبر داد.

گفتنی است شرکت امور آب منطقه ای، امور شعب بانک کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی و بیمه سلامت به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را در زمینه رعایت حقوق شهروندی در سال جاری کسب کردند.

همچنین فرماندهی نیروی انتظامی، اداره کل آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و سازمان تبلیغات اسلامی نیز به ترتیب رتبه نخست تا چهارم در زمینه رعایت حجاب و عفاف در سال جاری در استان را کسب کردند.

 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.