گروه: اخبار استان خبر: 106305 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 ساعت : 14:11
جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

خط مقدم ما و دشمن در جبهه جنگ نرم دانشگاه های ماست/در اردوهای راهیان نور دانشجویی باید فرماندهان جنگ نرم تربیت کنیم

اولین کاروان اردوی راهیان نور دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمدبه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی اولین کاروان اردوی راهیان نور دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین فرماندهی سپاه فتح، مسئول بسیج دانشجویی استان، رئیس دانشگاه یاسوج و برخی از مسئولان بدرقه و راهی مناطق عملیات جنوب کشور شد.


جانشین فرماندهی سپاه فتح در جمع دانشجویان خواهر دانشگاه های شهر یاسوج گفت: شما از مناطقی دیدن خواهید کرد که شهیدان و رزمندگان ما در اوج مظلومیت و تحریم های نظامی و اقتصادی با اقتدار و صلابت در وجب به وجب آن حماسه خلق کردند.

IMG_0061.JPG

انصاری افزود: به مناطقی مشرف می شوید که سراسر نور است، سراسر بوی شهیدان،بوی شهادت،حماسه و ایثار است. از شما دانشجویان می خواهم کارنامه ی دفاع مقدس را مطالعه کنید و در این سفر که به جد توفیقی برای همه ی ماست، بتوانید با حماسه ها و جانفشانی هایی که جوانان ما برای دفاع از این انقلاب و نظام کرده اند آشنا شوید.

وی تأکید کرد: از شما انتظار می رود بعد از این اردوهای راهیان نور هرکدام از شما باید سفیری برای جمهوری اسلامی ایران باشید ، و بتوانید در این عرصه ی پیچیده که تشخیص حق از باطل نیاز به بصیرت دارد به روشنگری بپردازید و راه شهیدان دفاع مقدس را در عرصه جنگ نرم که امروز با آن مواجه هستیم ادامه دهید.

انصاری تأکید کرد: در این جبهه جنگ نرم خط مقدم ما و دشمن در دانشگاه های ماست، شما دانشجویان باید حواستان جمع باشد و بتوانید فرماندهی کنید، بصیرت دهی کنید و همکلاسی ها و هم دانشگاهی هایی خود به روشنگری بپردازید.
 
معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این کاروان شامل 10 اتوبوس از خواهران دانشگاه های شهر یاسوج است که به مدت سه روز از مناطق جنگی جنوب کشور و یادمان های دفاع مقدس دیدن خواهند کرد.

برصیا گفت: برنامه های فرهنگی متنوع و غنی شامل بسته های فرهنگی،مسابقات دانشجویی، استفاده از راویان سیره شهدا و دفاع مقدس، راویان جنگ نرم و مباحث انقلاب اسلامی و زن در غرب داریم تا دانشجویان عزیز ضمن بازدید از این مناطق از برنامه های فرهنگی نیز بهره مند شوند.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد 4 کاروان دانشجویی برای اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور خواهد داشت و امروز اولین کاروان دانشجویی استان به این مناطق اعزام شد.

 
IMG_0058.JPG
 
IMG_0062.JPG

IMG_0069.JPG

IMG_0073.JPG

IMG_0076.JPG

IMG_0075.JPG

IMG_0082-(1).JPG
IMG_0053.JPG

IMG_0086.JPG

IMG_0095-(1).JPG

IMG_0097.JPG

IMG_0108.JPG
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.