گروه: اخبار استان خبر: 106301 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 ساعت : 12:34
معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

لزوم تغییر در حوزه کارکرد و نگرش به بخش اقتصادی و تولیدی/هیچ سرمایه گذاری حق ندارد بخواهد با تجمع در استانداری کارخود را پیش ببرد

جعفر گوهرگانی: یک فرهنگ غلطی ایجاد شده که روند تولید در بخش درآمدزایی خیلی ملموس نیست و باید قضایا را به صورت جدی تر دنبال نماییم و از فرسایشی شدن طرح ها جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چهارفصل؛ جعفر گوهرگانی صبح امروز در جلسه رفع موانع تولید که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد اظهار کرد:هیچ سرمایه گذاری حق ندارد در ادارات و استانداری بخواهند با شلوغ کردن و بلوا کردن کارشان را جلو ببرند.

وی با بیان اینکه نباید به بهانه تورم و یا مشکلات متعدد دیگر بخواهیم جامعه را برای کار کردن ملتهب نماییم، عنوان کرد: ما تلاش می کنیم که با ارتباط صمیمانه برای رفع موانع تولید گام برداریم و نباید به هر دلیلی وقت مسئولان و بخصوص استاتدار را بگیریم و باعث اتلاف وقت آنها شویم.

معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: خواهش داریم این رویه غلط را که در استان مد شده و به صورت عادت درآمده را کنار بگذاریم و اگر سرمایه دار بخواهد قبل از اینکه  به بانک و یا سازمانی مراجعه کند این رویه را ادامه دهد قطعا برخورد می شود. 

گوهرگانی عنوان کرد: تاکید به بانک های عامل و کارشناس های دولتی داریم که کار مردم را انجام دهند و خیلی از مردم هستند که توقع خارج از قانون ندارند و باید دست اینگونه افراد را بگیریم.

وی گفت: نحوه کارکرد و نگرش ما به بخش اقتصادی و تولیدی باید تغییر کند و در هر زمانی باید در اسرع وقت مشکلات پیش رو را حل نماییم.

گوهرگانی افزود: موارد زیادی در رفع موانع تولید است،برای مثال مراجعه به بانکی شده و طبق مصوبه ای که در دست مردم و در خیابان ها می گردند متاسفانه بانک عامل ترتیب اثری نداده  و در چنین وضعیتی مصوبه قابل اجرا است و تصمیمی است که گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ما باید ملزم به اجرای مصوبه ها باشیم و سلیقه ای عمل نکنیم گفت: کسانی که اینطور عمل می کنند سوادشان پایین است.

گوهرگانی عنوان کرد: از سرمایه گذاران انتظار داریم که در رفع موانع  تولید و سرمایه گذاری سنگ اندازی نکنند و دولت را تخریب ننمایند زیرا دولت دارد هزینه می کند که به یک رفاه نسبی دست یابیم و سعی کنیم با عملکرد ضعیف دولت و مسئولان را زیر سوال نبریم.

معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: اینکه در یک مجموعه 50 درصد مخالف و یا موافق باشیم هیچ منفعتی برای مردم و دولت ندارد و تمام دستگاههای خدمات رسان یک وحدت رویه در کارشان باشد و تک بعدی در این راه عمل نکنند.

گوهرگانی عنوان کرد: یک فرهنگ غلطی ایجاد شده که روند تولید در بخش درآمدزایی خیلی ملموس نیست و باید قضایا را به صورت جدی تر دنبال نماییم و از فرسایشی شدن طرح ها جلوگیری شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.