گروه: اخبار استان خبر: 106299 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 ساعت : 12:02
نامه سرگشاده فعال سیاسی واستاد دانشگاه به استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

اعتراض شدید الحن به مافیای نژاد پرستی، قدرت و ثروت/ رای مردم را میگیرند و پشیزی برای آن قایل نیستند/ یک شهرستان دهها میلیارد و دیگری یک دهم

امروز کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیریتی انقلابی و غیر سفارشی جریانات سیاسی و کسانی که در دوران مدیریت 4ساله اخیر در مرکز استان نتوانسته اند خدمت چندانی به مردم نمایند با ارتقا پست مدیریتی انها به سطح بالاتر نمی توانند به مردم خدمت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کریم افتخاری در یادداشتی نوشت:جناب آقای احمدی، باسلام و آرزوی موفقیت جنابعالی و دولت تدبیر و امید جناب آقای روحانی؛ مردم استان کهگیلیویه و بویراحمد مردمی ولایت مدار، با بصیرت، شجاع و دلیر مردانی هستند که دین خود را به انقلاب در عرصه های مختلف نشان دادند .

نزدیک به چند دهه  هست  که استان  کهگیلیویه و بویراحمد اسیر تسویه حساب های  سیاسی، جناحی و باندی و بعضا قومی و قبیله ای و  اسیر زیاده خواهی و بی تدبیری برخی جریانات سیاسی است که امورات شهروندان را معطل ناکارآمدی و جاه طلبی خود کرده اند.

در  شرایطی که همه ارکان دولت و حتی حکومت سعی می کنند که میزان رضایت عمومی را ذره ذره در جامعه و به ویژه در لایه های کم امید اجتماع افزایش دهند؛ متاسفانه وجود چنین مدیرانی که سستی، تعظیم و بی مبالاتی را مشی خود ساخته اند؛ همچون سمی مهلک افکار عمومی را به صف آرایی در برابر اقتدار دولت تحریک و بسیج خواهد کرد.

گویا عده ای دست به دست هم داده اند که ثابت کنند؛ می توان از مردم رای گرفت و پشیزی برای رای مردم ارزش قائل نشد.

گویا آمده اند که بگویند؛ می شود رای مردم را گرفت و کسی را به اندازه هیچ هم به حساب نیاورد و پاسخگو نبود.

گویا در استان عده ای آمده اند که بگویند کسی رقمی محسوب نمی شود و مائیم که خلیفه در بغداد نیست...

جناب استاندار؛ همه می دانیم  فلسفه وجودی  انقلاب اسلامی  شایسته سالاری است و امام خمینی هم بر این نکته تاکید داشته اند که در پست ها و مسوولیت، باند گرایی و جناح بازی نباشد، هر چند قبل از شما و برخی دولتها این رویه زشت حاکم شد اما از شما انتظار است این بت بزرگ در استان محروم را بشکنید و در مقابل زیاده خواهی صاحبان زر و زور و تزویر و مافیای ثروت و قدرت و مافیای نژاد پرستی ایستادگی نمایید تا نام شما در این استان جاودان بماند.

امروز کهگیلویه و بویراحمد  نیازمند مدیریتی انقلابی و غیر سفارشی  جریانات سیاسی امتحان پس داده است. کسانی که در دوران مدیریت 4ساله اخیر در مرکز استان در سطح معاون استاندار و فرماندار و مدیر کل نتوانسته اند خدمت چندانی به مردم نمایند با ارتقا پست  مدیریتی  انها به سطح بالاتر نمی توانند به مردم خدمت کنند.

مدیری که مدیریتش فقط روزمرگی هست به درد مدیریت استانی با بصیرت بالا نمی خورد.

جناب آقای استاندار آیا متوجه هستید که باور مردم بر این استوار است که انتخاب مدیران استان به سفارش فقط دو نماینده هست. طوری شده که برخی بر این باورند که برخی مدیران استان بدون اجازه برخی نمایندها نمی توانند مستخدمی را جابجا نمایند؟!

آیا می دانید کهگیلیویه بزرگ (دهدشت، بهمئی، چرام، لنده، دیشموک، قلعه رئیسی) بیش از 250 هزار نفر از جمعیت استان را در خود جای داده است و  دارای ظرفیت های مختلف بوده اما در سطح استان علیرغم تاکید نماینده آنها مبنی بر استفاده از نخبگان آنها در سطح مدیریتی استان، عملا نادیده گرفته شده است.

آقای استاندار گویا مدیریت استان در چنبره دو نماینده  قرار گرفته و بقیه نقاط استان نادیده گرفته شده اند، با ادامه روند کنونی؛ آیا می دانید در انتخابات آینده مجددا جریانی که پیروز می شود حتما اقدام به انتقام از اصلاحات و اعتدال و اصول و.... خواهد کرد و  تسویه حساب های جناحی و قومی و قبیله ای  به جای خدمت به مردم قرار می گیرد.

جناب استاندار خدوم و با تدبیر؛ یکی از مشکلات اساسی استان توزیع اعتبارات مختلف  در سطح استان هست، طی چند سال اخیر توزیع  اعتبارات استان مبهم بوده است برخی مردم بر این باورند با نفوذ یکی از نمایندگان، اعتبارات استان به ان حوزه انتخابیه تخصیص یافته است و بقیه نقاط استان از توزیع نسبی  اعتبارات  استان بی نصیب هستند.

آیا می دانید توزیع اعتبارات صندوق کار آفرینی و امید عادلانه نبوده و برخی از شهرستانها دهها میلیارد تومان برده اند و برخی از شهرستانهای محروم حتی به رقم یک میلیارد نرسیده است.

لطفا شخصا و یا با انتخاب یک نماینده منصف توزیع اعتبارات استانی و یا توزیع اعتبارات صندوق کار افرینی و امید را مورد بررسی دقیق قرار دهید ، تا بقیه شهرستانها از توزیع نسبی آن برخوردار شوند.

مردم منتظر درایت و تدبیر شما به عنوان  نماینده ارشد دولت تدبیر و امید دراستان هستند، تا با نگاهی نو به اینده بارقه امیدی دردل دلسوزان به نظام و انقلاب پیدا شود .


به امید نابودی مافیای ثروت و قدرت

والعاقبه للمتقین

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.