گروه: اخبار استان خبر: 106012 / تاریخ انتشار : 1396/11/25 ساعت : 12:51
فرماندار شهرستان دنا:

ریاضی، مردی بدون حاشیه و مدیری کارآمد است/لزوم نگاه به مدیران کارآمد در شهرستان دنا

فرماندار شهرستان دنا گفت:خوشبختانه با دید وافر که بر مدیریت شهرستان داریم توانسته ایم مدیرانی را در این شهرستان بگماریم که مردم از انها راضی باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازسفیر دنا؛عباس بهشتی رو در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید اموزش و پرورش شهرستان دنا گفت:اموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مهم و فرهنگی نقش بسزایی در جامعه هدف دارد.

وی بیان کرد:امروز با افتخار به نام شهرستان دنا می بالیم که در چهل سالگی انقلاب پیشرو در برخی آیتم ها جلو بوده که نشانه ای از وحدت در این شهرستان است.

فرماندار دنا ادامه داد:کارهای فرهنگی از چالش های اصلی در این شهرستان بود که یکی از سیاست های ما تعامل مدیریتی بود که باید به ان توجه داشته باشیم.

فرماندار دنا تصریح کرد:خوشبختانه قطار خدمت رسانی در یکی دو مورد که مردم ناراضی بودند اصلاح شد و امروز در این دو سه فصل توسعه ای حرف برای گفتن داریم.

بهشتی رو ادامه داد:امروز با افتخار می گوییم که در بیشتر موضوعات از جمله بیکاری توانسته ایم این موضوع را به حداقل برسانیم.

وی بحث اعتیاد و اسیب های اجتماعی را از دیگر دغدغه های شهرستانی دانست و افزود:خوشبختانه دراین دو مورد کار را به جایی رساندیم که در کاهش این دو مورد امروز حرف اول را می زنیم.

فرماندار دنا تصریح کرد:امرور ما نقد پذیر هستیم و انتقادات را می پذیریم اما درحوزه سیاست، فرهنگ و اقتصاد؛ شهرستان دنا توانسته است ریل گذاری خودش را انجام دهد.

بهشتی رو به کلنگ زنی دو پروژه مهم بیمارستان های شهر سی سخت و شهر پاتاوه اشاره کرد و گفت: دنا اولین شهرستان در کشور است که در دو بخش آن  بیمارستان احداث خواهد شد و که انتظار ۱۰ساله این دیار بود.

وی ادامه داد: مبنای ما در احداث این دو بیمارستان کمک از خیرین و حتی بودجه های کشوری و استانی خواهد بود.

فرماندار دنا بیان داشت:امروز باید از خیرین و کسانی که میتوانند به ساخت این دو بیمارستان کمک کنند، استفاده کنیم.

بهشتی رو به شورای اموزش و پرورش اشاره کرد و گفت:این شورا تنها شورایی است که در بحث های مختلف می تواند نقش عمده ای داشته باشد.

وی بیان کرد:نگاه اموزش و پرورش نگاهی عام المنفعه است که می توانیم با کمک و همکاری هم اسیب ها را کنترل کنیم.

بهشتی رو بروز کردن بانک اطلاعات مدارس و استفاده از قانون با ظرفیت های عمده را از برنامه های مهم دراین نهاد دانست و گفت: خوشبختانه در همه دهستان ها و روستاها نیازمندی های مدارس را مورد انالیزقرار دادیم.

وی ادامه داد:در حوزه عمران در همه روستاهای که طرح هادی در ان اجرا شده بود اسفالت ریزی حیات های انها را انجام داده ایم.

بهشتی یکی از چالش ها اموزش و پرورش را پرداخت نشدن حامل های انرژی این مدارس دانست و افزود: خرسندیم که این موضوع در حال حاضر جا افتاده و این موضوع به عنوان یک وضعیت اورژانسی اعلام شده و هیچ ارگانی نمی تواند حامل های این مدارس را قطع کند.

وی با تبریک به ریاضی به عنوان مدیر جدید اموزش و پرورش دنا گفت:سعه صدر یکی از شاخص های مجلسی مدیر پیشین این نهاد بود.

فرماندار دنا تصریح کرد:ریاضی یکی از معدود مدیرانی است که هیچ موقع وارد حاشیه و چالش نشد و به شخصه وی را مدیری کارآمد می دانم.

بهشتی رو به نگاه خوشبینانه برای مدیران شهرستانی در پست های استانی اشاره کرد و گفت:امیدواریم بتوانیم با مدیریت های انقلابی مدیران خوبی در زمینه استانی باشیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.