گروه: اخبار استان خبر: 105881 / تاریخ انتشار : 1396/11/20 ساعت : 10:29
میهمانی لاله ها در دهه فجر

تجدید میثاق مسئولان شهرستان دنا با آرمانهای شهداء+تصاویر

مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان دنا همزمان با دهه مبارکه فجر با آرامانهای شهداء تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازسفیر دنا،همزمان با هشتمین روز از طلیعه چهارمین دهه فجر انقلاب اسلاتمی مسئولان شهرستاندنا با حضور در گلزار شهدای شهر سی سخت با نثار گل، قرائت فاتحه و عطرافشانی مزار مطهر شهدای والامقام  با آرمان‌های امام (ره) و شهداء تجدید میثاق کردند.

در این مراسم فرماندار شهرستان دنا دهه فجر را فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام و دولت دانست و اظهار داشت: مدیران باید با بیان دستاوردها و اقدام‌های انجام شده، مردم را در جریان فعالیت‌های دولت و انقلاب قرار دهند.

عباس بهشتی رو با بیان اینکه در این هفته پروژه‌ها و طرح‌های مهمی در شهرستان دنا افتتاح و حتی کلنگ زنی شد،ابراز کرد: همزمان با دهه پر فروغ فجر 78پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 70میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری رسیده.

وی به انتظار ده ساله دنا نشینان برای احداث و کلنگ زنی دو بیمارستان در شهریهای پاتاوه و سی سخت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بعد از سالها چشم انتظاری و صبوری مردم این خطه دوبیمارستان 32 دو تختخوابی در سطح این شهرستان در شهرهای سی سخت و پاتاوه با حضور مسئولان کلنگ زنی شد که اتافقی میمون در سطح شهرستان است.

این مراسم غبار روبی و عطر افشانی با حضئر فرماندار دنا، امام جمعه مرکز شهرستان دنا، فرمانداهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/ر

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.