گروه: اخبار استان خبر: 105698 / تاریخ انتشار : 1396/11/11 ساعت : 11:24
آنچه در دیدار نوجوانان با امام جمعه موقت لنده گذشت:

نصایح پدرانه امام جمعه موقت به نخبگان قرآنی در لنده/شخصیت کم نظیر حضرت فاطمه زهرا(س) باید برای نسل جوان الگو باشد

جمعی از نوجوانان وجوانان نخبه شهرلنده با حضور در منزل مسئول امام جمعه موقت شهرستان لنده با وی دیدار و گفت گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازخبرلنده، شب گذشته جمعی از نوجوانان نخبه در زمینه های مختلف قرآنی با حضور در منزل حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده با وی دیدار و گفت وگو کردند.

 

در این نشست صمیمی جوانان ضمن اشاره به آسیب های فضای مجازی خواستار زمینه سازی برای ایجاد بسترهای لازم برای توسعه نخبه پروری در مسائل قرآنی و علمی شدند.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) یکی از بزرگترین اسوه هایی است که اگر زنان عالم هستی سبک زندگی، همسرداری، ولایت مداری و شیوه تربیت فرزند داری ایشان را الگو بگیرند می توانند یکی از بهترین خانواده های اسوه در این شهر و کشور باشند.

وی افزود: شخصیت کم نظیر حضرت فاطمه زهرا(س) باید برای نسل جوان به خصوص دختران معرفی شود تا این بانوی اسوه را به عنوان الگو و راهنمای خویش انتخاب کنند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: فضای مجازی یکی از آسیب های پیش روی نوجوانان و جوانان است که تنها راه مقابله با نحله های آن تمسک به قرآن و اهل بیت (ع) است.

وی افزود: عده ای این فضارا برای کسب کار خویش انتخاب کرده اند و عده ای نیز به دنبال سوء استفاده از این فضا برای بلواسازی و اغتشاش در کشور هستند که آثار آن را در همین مسئله اغتشاشات می توان مشاهده کرد.

الهی نیا در ادامه به مسئله دوست یابی نوجوانان و جوانان نیز اشاره کرد وگفت: مسئله دوست یابی در دوره نوجوانی یکی از مهمترین مسائلی است که نوجوانان و جوانان باید نسبت به آن نهایت دقت را داشته باشند.

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: خانواده ها نیز باید نظارت بیشتری بر رفتار فردی و اجتماعی فرزندان خود داشته باشند تا گرفتار آسیب های اجتماعی نشود.

در پایان این دیدار نخبگان و نوجوانان با امام جمعه موقت شهرستان لنده عکس یادگاری انداختند.

 

انتهای پیام/

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.