گروه: اخبار استان خبر: 105663 / تاریخ انتشار : 1396/11/9 ساعت : 19:14
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد:

سبک زندگی شهدا مسئولانه بود و به آن پایبند بودند/کسانی که کوتاهی می کنند باید پاسخگو باشند

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون تمام کسانی است که در راه حق شهید شده اند و اگر کوتاهی کنیم مسئولیم و باید پاسخگو باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز یادواره شهید علی زمان رمضانی از طایفه گودرزی با حضور دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان،خانواده شهید و جمعی از مردم در محل کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این مراسم ستار هدایت خواه ضمن تمجید از مقام شهدا که مطابق ایه « ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا » از بین ما نرفته اند و زنده اند، گفت:سبک زندگی شهدا مسئولانه بود به این معنی که مسئولیتی داشتند که به یاد خدا باشند، اهل ذکر باشند، به عنوان نمونه این شهید این مسئولیت را انجام میداد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان در ادامه بیان کرد:روز قیامت از مسئولیت ها سوال میشود، از جوانی سوال میشود،در مقابل جسم و روح خود مسئولیم.

وی افزود: حرص و کبر و کینه از سرطان بدتر  است چرا که این صفات هرگز از وجود انسان پاک نمیشود.

هدایت خواه با اشاره به ویژگی های شهید رمضانی گفت: او در برابر خداوند مسئول بود که نماز و دعا و روزه شان ترک نمیشد.

وی در ادامه گفت:هرکس که شب سیر بخوابد ولی همسایه اش گرسنه باشد، مسلمان نیست؛ شهید رمضانی احساس مسئولیت میکرد مادامی که پدرش در جنگ حضور داشت او نیز در جبهه های حق علیه باطل حضور پیاد کرد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی ثمره خون تمام کسانی است که در راه حق شهید شده اند و اگر کوتاهی کنیم مسئولیم و باید پاسخگو باشیم، بدانید تمامی شیاطینی که در طول تاریخ بوده اند، با تمامی امکانات در مقابل انقلاب ایستاده اند و بی نظیر ترین نبرد حق علیه باطل در طول تاریخ را به راه انداختند.

در پایان این مراسم فرزند شهید رمضانی وصیت نامه پدرش را از ستار هدایت خواه دریافت کرد و ان را در جمع حاضران در جلسه قرائت کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.