گروه: اخبار استان خبر: 105647 / تاریخ انتشار : 1396/11/8 ساعت : 19:58
واکنش بخشدارمرکزی لنده به یک خبر/

احداث راه جدید روستای کوه اسپید در آینده نزدیک/ کاهش 18کیلومتری مسیر روستای کوه اسپید به لنده

بخشدار مرکزی لنده به خبر"محرومیت تاریخی یک روستا در کهگیلویه وبویراحمد/کوه اسفیدی ها چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان+تصاویر" واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عادل مرادی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده و در واکنش به خبر "محرومیت تاریخی یک روستا در کهگیلویه و بویراحمد/کوه اسفیدی ها چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان+تصاویر" منتشر شده از همین پایگاه خبری گفت: نقش رسانه ها در مطالبه گری از مسئولان و بیا مشکلات مردم نشان دهنده پیوند رسانه با مردم و همکار بودن با مسئولان است.

 

وی افزود: اصحاب رسانه بدون شک بیشترین نقش را در جریان سازی و آگاهی نمودن مردم از خدمات صورت گرفته توسط دولت و نظام دارند.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: به تصویر کشانیدن عمق محرومیت ها و دردها و مشکلات مردم از مهمترین وظایف رسانه ها است ولی در کنار این مشکلات باید خدمات ارزشمند نظام نیز بیان شود تا دشمنان نگویند کار نشده است.

 

وی تاکیدکرد: روستای کوه اسپید از جمله روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده است که متاسفانه به دلیل وجود کوهپایه با شیب 100درصد و رودخانه فصلی عملاً امکان جاده دسترسی از سمت شهرستان لنده وجود ندارد و مردم این روستا با طی 42کیلومتر به ناچار از شهرستان بهمئی و عبور از بخش سرآسیاب این مسافت طولانی را طی کنند.

 

مرادی اظهارکرد: به منظور رفع مشکلات عبور و مرور مردم روستای کوه سپید در هفته آینده جاده جدید این روستا از طرف روستای شیلاودان احداث خواهد شد که مسافت 42کیلومتری را به طول 18کیلومتر کاهش می دهد.

 

خبر:"محرومیت تاریخی یک روستا در کهگیلویه و بویراحمد/کوه اسفیدی ها چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان+تصاویر"را می توانید در { اینجا} مشاهده نمایید.

 

انتهای پیام

 

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.