گروه: اخبار استان خبر: 105560 / تاریخ انتشار : 1396/11/4 ساعت : 17:39

ابتکار جالب شهروند یاسوجی با پرتقال/خراب شدن پرتقال حاوی صفات شیطانی+تصاویر

یک شهروند یاسوجی پرتقالی را به دو نیم تقسیم و بر روی هر کدام صفات خداوند و صفات شیطانی را درج کرده است که بعد از یک ماه تغییرات جالبی را متوجه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو، داستان های قرآنی از جمله یوسف پیامبر، اصحاب کهف، حضرت یونس(ع)، حضرت موسی(ع) و حضرت ابراهیم(ع) که در قرآن بیان شده است همه و همه نشان از قدرت و عظمت خداوند است عظمت و قدرتی که هیچکس نمی توانددر مقابل آن بایستد و همه یگانگی خدا را قبول و باور  دارند.

 

همه ما داستان حضرت آدم را شنیده این و می دانیم که خداوند چگونه شیطان را از درگاهش راند و به چه دلیلی شیطان به دنبال به انحراف کشاندن انسان هاست انسانی که در مقابلش سجده نکرد و خداوند او را از مرتبه فرشته بودن به شیطان تنزل داد.

 

خداوند در قران کریم صفاتی را برای خود و صفاتی را نیز برای شیطان مطرح کرده است و انسان را مورد نکوهش قرار داده است و بارها گفته است که تنها کسانی که اعمال صالح انجام می دهند به بهشت وارد می شوند.

 

همه ما برخی از صفات شیطان و صفات خداوند را شنیده و در قرآن نیز بارها خوانده ایم یکی از شهروندان یاسوجی  یک پرتقال را به دو نیمه تقسیم کرد و بر روی یک نیمه صفات خداوند و بر روی نیمه دیگر صفات شیطان را نوشته است.

 

سجاد جلالی می گوید: پرتقال را به دو نیمه مساوی تقسیم کردم و بر روی هر کدام صفاتی را نوشتم و هر دوی آنها را درون قوطی در یک شرایط مساوی قرار دادم یعنی هر دو در یک مکان و در یک شرایط قرار داشتند.

 

وی گفت: به مرور زمان تغییراتی را بر روی آنها مشاهده کردم و درست بعد از گذشت یک ماه مشاهده کردم که پرتقالی که صفات شیطانی بر روی آن نوشته شده بود خراب شده و پرتقالی که صفات خداوند بر روی آن نوشته شده بود سالم است و دچار هیچگونه تغییری نشده است.

 

انسان باید بداند که خداوند یک قدرت لایزال است و بدانیم که اگر همه دنیا بر ضد ما اما خداوند با شما باشد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد مگر اینکه خداوند بخواهد.

 

 
 
انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.