گروه: اخبار استان خبر: 105535 / تاریخ انتشار : 1396/11/3 ساعت : 12:53
در دیدار فرماندار از مرکز فوریت های پزشکی 115لنده عنوان شد:

گلایه مردم و کارکنان فوریت ها از انتقال خط تلفن115 لنده به شهرستان کهگیلویه+تصاویر

در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان لنده از مرکز فوریت های پزشکی 115لنده ،کارکنان این فوریت ها از گلایه ها و انتقادات مردم در خصوص تاخیر در ارائه خدمات فوریت ها گلایه داشتند که مهمترین دلیل آن هم انتقال خط 115به شهرستان کهگیلویه و تاخیر در آدرس دهی بیان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پیش از ظهر امروز، فرماندار، بخشدار مرکزی لنده، حراست فرمانداری به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده و اصحاب رسانه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با حضور در مرکز فوریت های پزشکی 115لنده ضمن تبریک این روز از زحمات وتلاش های آنان در خدمت رسانی به مردم قدردانی کرد.

 

 

 

در حاشیه این بازدید کارکنان مرکز فوریت های پزشکی 115 لنده با وارد دانستن انتقادات و گلایه های مردم از تاخیر در ارائه خدمات فوریت های پزشکی گفتند: بیش از 20 روز از تجمیع کردن خطوط تلفن 115در مراکز شهرستان های بزرگ می گذرد که در این ایام بیش از 8مورد گلایه شدید از تاخیر در ارائه خدمات به دلیل عدم آدرس دهی دقیق و تاخیر در حضور گلایه داشتند.

 

 

 

این کارکنان اظهارکردند: گلایه مردم باتوجه به برد بی سیم آمبولانس کاملاً به حق است و لازم است که مسئولان پیگیری کند.

 

 

دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده با وارد دانستن انتقادات مردم و گلایه آنان گفت: گلایه مردم کاملا درست است و باتوجه به فاصله 35کیلومتری ما با مرکز شهرستان کهگیلویه باید در این خصوص مسئولان اورژانس115 تجدید نظر کنند.

 

وی افزود: این موضوع با توجه به رسالت فوریت های پزشکی 115 و همان گونه که از نام فوریت ها بر می آید باید هرچه سریعتر پیگیری و مشکلات آن حل شود.

 

در ادامه این دیدار مسئولان از زحمات و تلاش های مجموعه فوریت های پزشکی شهرستان لنده قدردانی کردند.

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.