گروه: اخبار استان خبر: 105519 / تاریخ انتشار : 1396/11/3 ساعت : 08:44

نجات جان خانم ۲۹ ساله در کوه های سخت گذر دیشموک + تصاویر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از نجات جان خانم ۲۹ ساله ای در روستای لیراب از توابع بخش دیشموک که دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلال پوران فرد با بیان اینکه این اتفاق روز دوشنبه (۲ بهمن ماه ۹۶) ساعت ۱۵ عصر به وقوع پیوست گفت: خانم ۲۹ساله ای در روستای لیراب دیشموک دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: با اعلام این خبر به مرکز پیام اورژانسس بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه دیشموک به محل اعزام کردند.

وی ادامه داد: باتوجه به صعب العبور بودن روستای لیراب (توابع بخش دیشموک) تکنسین های اورژانس جهت نجات بیمار با ایثار و فداکاری بعد از یکساعت پیاده روی در محل حاضر شدند.

رئیس اورژانس ۱۱۵استان با اشاره به اینکه این بیمار در فاصله ۳۰ کیلومتری از دیشموک زندگی می کند، ابراز داشت: این خانم که دو روز پیش زایمان کرده و با توجه به مشکلات زمینه ای دچار کاهش سطح هشیاری شده بود.

پوران فرد تصریح کرد: تکنسین های اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی بیمار را بر روی لانگ بسته و با کمک اهالی روستا پس از ۲ ساعت پیاده روی به آمبولانس و سپس درمانگاه دیشموک انتقال دادند.5-142-13

انتهای پیام/

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.