گروه: اخبار استان خبر: 105322 / تاریخ انتشار : 1396/10/23 ساعت : 16:13
تاثیرگذاری خبرلنده خبر در کمتر از دو هفته:

خبری که مانع از بروز حوادثی دیگر شد/ایجاد دیوار حفاظتی در جاده لنده به ایدنک+تصاویر

رسانه ها بهترین فرصت برای بیان انتقادات، پیشنهادات و بیان نقاط قوت و ضعف عملکردی ادارات و نهادها هستند که با تعامل سازنده بین مردم و مسئولان به دنبال رفع موانع و حل مشکلات جامعه هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازخبرلنده، رسانه ها زبان گویای مردم و بازوان و همکاران مسئولان ادارات و نهادها برای پیوند این دو و تسریع در ارائه خدمات بهینه است که در این بین نقش تاثیر گذار رسانه ها در رفع مشکلات با همکاری مسئولان در جامعه از اثرگذاری بسیار بالایی برخوردار است.

 

 

تاثیر گذاری اصحاب رسانه در رفع برخی از مشکلات جامعه بیشتر نتیجه همکاری دو سویه مسوولان و اصحاب رسانه است و این بار نیز در شهرستان لنده شاهد تاثیرگذاری یکی دیگر از خبرهای منتشر شده پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده در پی انتشار خبر" سقوط خودروی405 در دره20متری و نجات معجزه آسای سرنشینان لنده ای+تصاویر"در کمتر از دو هفته از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده بودیم که حقیقتاً مدیران این اداره به واسطه رفع این مشکل اساسی قدردانی می شود.

 

 

کمتر از دو هفته گذشته، یک دستگاه پژو405 در مسیر روستای ایدنک به لنده در محل پیچ( تنگ گلی) به دلیل نداشتن گاردریل  و یا حفاظ اطراف جاده منحرف و به دره 20متری سقوط کرد که به شکل معجزه آسایی نجات یافتند.

 

هرچند این حادثه و سایر حوادثی که در گذشته صورت گرفت خسارات جانی در برنداشت ولی بازی با جان مردم از مهمترین مولفه های بود که این جاده به دلیل نداشتن گاردریل و حفاظ جاده به عنوان یک خطر جدی تهدید می کرد.

 

خبر " سقوط خودروی405 در دره20متری و نجات معجزه آسای سرنشینان لنده ای+تصاویر" را { در اینجا بخوانید}

 

تصاویر قبل:

 

تصاویر جدید بعد از تاثیرگذاری خبر:

 

 

 

بدون شک اخبار و گزارشات منتشر شده از سوی اصحاب رسانه به هیچ وجه جنبه شخصی نداشته و خدای ناکرده حب و بغضی نیز در آن بکار نرفته است بلکه تلنگری است برای مسوولان تا کمی بیشتر به نیازمندی های مردم توجه داشته باشند.

 

 

لازم است از اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنده که پس از سال ها و بعداز انتشار این خبر اقدام به ایجاد دیواره حفاظتی ( گاردریل خاکی) اقدام کرد قدردانی می شود.

انتهای پیام                       

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.