گروه: اخبار استان خبر: 105305 / تاریخ انتشار : 1396/10/23 ساعت : 07:37
فریاد علی اکبر برای رهایی از بوی تعفن زباله ها:

شکایت یک دانش آموز از فرماندار شهرستان لنده + تصاویر

یکی از دانش آموزان کلاس چهارم ابتدایی در انشای خود از فرماندار شهرستان لنده به واسطه عدم رسیدگی به مشکلات محل زندگی اش شکایت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، گاهی انسان حرف های را از کودکان و نوجوانان می بینید و می شوند که به قدرت و هوش بالای آنان باید احسنت گفت و این بار نیز یکی از دانش آموزان کلاس چهارم ابتدایی در محله بنیاد شهید لنده به واسطه عمق مشکلات این محله  انشای خود را با زبان کودکانه با ابراز گلایه مندی از شورای شهر، شهردار و فرماندار شهرستان لنده بیان کرد.

 

 

علی اکبر اعتمادی دانش آموز کلاس چهارم ابتدایی است که در انشای خود با موضوع: "رسم های خوب و بد شهر من" با زبان کودکانه خویش به بیان مشکلات محله خود پرداخت که مشروح این انشاء به همراه تصاویر آن را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

در شهر من یعنی لنده از موقعی که انتخابات سال1396شروع شد تا حالا شهردار این شهر معرفی نشده بود. و مردم شهر ما هنوز اعتراض می کنند. نمی دانم یا دیروز یا امروز شهردار را انتخاب کردند. شورا هم شورای خوبی نیست. شهردار هم نمی دانم کیست.

من از فرماندار شکایت می کنم زیرا او اصلاً به محله ی ما توجه نمی کند در آنجا یک دره دارد که بوی آن ما را کشته است، آنجا هم یک باغ دارد که سمور و گربه دارد که مرغ ها و جوجه و تخم مرغ هایمان را می خورند. واقعاً به این هم می گویند شهر، از نظر من این یک روستا است. 7ماه بود که شهردار را انتخاب نکرده بودند به این می گویندشهر.

 اینجا یک روستا است به روستای لنده خوش آمدید. روستا که شهردار نمی خواهد. نباید بگوییم شهردار بگیم روستادار.

 

 

هرچد به ظاهر این یک انشای بچه گانه است اما واقعیت های نهفته در خط به خط این انشاء آنچنان گویا است که می بایست مسئولان این شهرستان از همین امروز به فکر مطالبات به حق علی اکبر و علی اکبرهای دیگر باشند.

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.