گروه: اخبار استان خبر: 105297 / تاریخ انتشار : 1396/10/22 ساعت : 14:09
امام جمعه شهر لیکک:

مردم جلوتر از خواص، نقشه های دشمن را نقش بر آب می کنند/ناکارآمدی دولت و مجلس در اداره کشور نتیجه انتخاب ماست

امام جمعه شهر لیکک با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد آشوب های اخیر، گفت: ملت ایران همه جا نمره 20گرفت، مشکلات موجود از ملت نیست، ملت ما بی نظیرند، مشکل دولتمردان است و هیچ شکی در این وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر، نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی اقامه شد.

امام جمعه شهر لیکک ابتدا به لزوم کسب رزق حلال و توجه به اینکه روز دهنده خداوند است، اشاره کرد.

افروغی با تاسی از آیات قرآن کریم گفت: رزق هر جنبنده ای در دست خداست، ما باید دنبال برکت در رزق باشیم نه فراوانی نعمت.

وی افزود: بعضی اموال مانند مال حرام برکت ندارند، همانگونه که برخی از ایام و اماکن با برکت هستند

افروغی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با اشاره به سالروز امضای قراداد ننگین  بین مصر و رژیم صهیونیستی، این قرارداد را لکه ننگی در جهان اسلام خواند.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت شهید نواب صفوی، خاطرنشان کرد: بزرگان ما این شخصیت بزرگ را حمایت می کردند .

امام جمعه شهر لیکک با اشاره به اینکه تمامی سخنان مقام معظم رهبری در جهان رصد شده و مسئولان جهان علیه یا له ایشان تصمیم می گیرند، افزود: ایشان در سخنرانی اخیر فرمودند که آشوب های اخیر صحنه نبرد اسلام با ضد اسلام بود.

افروغی تصریح کرد: هتک حرمت پرچم ایران قلب همه را جریحه دار کرد و  همه ملت ایران چه مسلمان و چه مسلمان از اینکه به شناسنامه و هویت آنها توهین شد، این حرکت را محکوم می کنند.

وی با تاسی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، مثلث ارتجاع، استکبار و منافقان را عامل آشوب دانست و با تقدیر از حضور یکپارچه مردم در محکوم کردن این آشوب ها، خاطرنشان کرد:باید قدردان این ملت باشیم، مردم همیشه و در همه صحنه ها جلوتر از خواص نقشه های دشمن را نقش بر آب می کنند.

امام جمعه شهر لیکک تصریح کرد: استکبار جهانی با این همه شکست خوردن از ملت ایران هنوز از خیلی حوادث درس نگرفتند، چون قدرت اصلی ملت مردم که بصیرت و هوشیاری درون آنهاست را درک نمی کنند.

افروغی با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از مشکلات موجود که عامل اعتراضات برخی از مردم شد، گفت: مگس ها بر روی زخم می نشینند، مسئولان باید دنبال ترمیم زخم های نظام که همان مشکلات مردم است، باشند.

وی بای بیان اینکه ما دموکراسی را پذیرفتیم و طبق همین دموکراسی نمیشود رهبری وظیفه قوای دیگر را انجام دهد، افزود: ناکارآمدی دولت و مجلس در اداره کشور نتیجه انتخاب ماست ؛در انتخابات باید دلسوزان را انتخاب کنیم.

افروغی در پایان گفت: ملت ایران همه جا نمره 20گرفت، مشکلات موجود از ملت نیست، ملت ما بی نظیرند، مشکل دولتمردان است و هیچ شکی در این وجود ندارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.