گروه: اخبار استان خبر: 105281 / تاریخ انتشار : 1396/10/21 ساعت : 11:37

اظهارات جالب معاون استاندار درباره نبود برنامه های شاد در استان

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشی از آسیب های اجتماعی جامعه ناشی از نبود برنامه های شاد است همه دستگاه های فرهنگی فضایی شاد برای جوانان ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو، محمدکاظم نظری در جلسه هماهنگی نمایشگاه بزرگ کتاب در یاسوج گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و فیلم فجر دو رویداد فرهنگی خوب در سطح استان استان است اما نیاز به کار بیشتر دارد و این میزان کار فرهنگی کافی نیست چرا که جامعه ما نیازمند شادی و نشاط بیشتری در بخش های مختلف است.

 نظری عنوان کرد: بهترین فرصت برای ایجاد شادابی و نشاط در میان مردم به ویژه جوانان دهه فجر بوده و فرصتی است تا بخش از جامعه که دچار ناراحتی هستند را شاد کنیم و ارامش برای آنها تامین شود.

وی گفت: ما نیازها و انتظارات مردم را می بینیم پس می طلبد که همه دستگاه ها همکاری کنند که بتوانیم فضایی شاداب را برای نسل جوان ایجاد کنیم و امیدوار هستیم که نمایشگاه کتاب امسال متفاوت تر و بهتر از سال های گذشته برگزار شود و تلاش کنیم که این نمایشگاه صرفا یک نمایشگاه کتاب نباشد میراث فرهنگی استان نیز ابتکارات بیشتری برای معرفی اداب و رسوم مردم استان به خرج دهد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: بخشی از آسیب های اجتماعی که در استان وجود دارد ناشی از نبود و کمبود برنامه های شادی است که یک جوان باید داشته باشد پس می طلبد که دستگاه های فرهنگی تنها به یک دستوالعمل اکتفا نکنند و در تمام طول سال چنین برنامه های شادی داشته باشند که آسیب های اجتماعی نیز تا اندازه ای کاهش پیدا کند.

نظری ادامه  داد: دهه فجر فرصتی است که فضایی شاد را برای جوانان ایجاد کنیم ما نتوانستیم برنامه های سالم و خوب در اختیار و در دسترس نسل جوان قرار دهیم و این جوان به سراغ دیگر برنامه ها و موسیقی های نامناسب می رود که می طلبد همه دستگاه ها از جمله دستگاه های فرهنگی در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب و اکران فیلم های فجر در دهه فجر در استان عنوان کرد: با توجه به اغتشاشات اخیر امسال حضور  مردم استان در حمایت از انقلاب و نظام در برنامه دهه فجر پررنگ تر از سال های گذشته است و این برنامه ها نیز باید به خوبی اجرا شوند.

انتهای پیام/200

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.