گروه: اخبار استان خبر: 105263 / تاریخ انتشار : 1396/10/20 ساعت : 14:35

مرگ تدریجی قانون در پایتخت طبیعت ایران/ سرگردانی خودروها در شهر بدون پارکینگ + تصاویر

شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد نه تنها از مبلمان شهری رنج می برد بلکه از لحاظ زیرساختی و داشتن پارکینگ مناسب برای خودروها نیز بی بهره بوده و این شهر را دچار بی نظمی های فراوانی کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد این روزها بیش از هر ایام دیگری دچار آشفتگی شده است و با گذری  کوتاه در این شهر می توان تصاویری از درهم و برهم بودن فضای بی روح شهر را مشاهده کرد.

از یک سو خودروها جایی برای نفس کشیدن شهروندان نگذاشته اند و از سوی دیگر پیاده روها پر از بساط لباس فروشی، میوه فروشی و سد معبر اصناف شده است.

 در برخی نقاط شهر نیز به دلیل کمبود جا برای پارک خودروها شهروندان مجبور شده اند تا خودروی خود را در زمین های خالی وسط شهر پارک کنند .

حتی پل های عابر پیاده که بر روی کانال ها ی آب برای عبور و مرور شهروندان نصب شده اند نیز از پارک خودروها بی نصیب نمانده است و شهروندان برای گذر باید حرکات مارپیچ را در دستور کار قرار دهند.

انگار دیگر کسی به نظم و قانون در شهر یاسوج پای بند نیست، هرکس هر طور دوست دارد در خیابان ها و پیاده روها خودروی خود را پارک می کند.

 از سوی دیگر جوانان بیکار نیز جایی بهتر از پیاده روها برای فروش لباس و میوه  و سمبوسه پیدا نکرده اند.

شهر یاسوج این روزها دیگر لبریز از خودروهایی شده است که سرگردان جایی برای پارک می جویند اما نه پارکینگی در این شهر وجود دارد و نه مسئول دلسوزی که فکری برای حل مشکلات این شهر کند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.